Климатроник с врътките...

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 6.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 320i Touring '98
Мечтае да кара: M6 Convertible

Климатроник с врътките...

Мнение от gangsterboy » 13 Юли 2008, 19:52

Сигурно много теми има по тоя въпрос, но не можах да ги намеря. :uups: Та ако може да ми кажете дали може да се сложи климата с врътките на 320-ка без клима. И кви пари ще легне горе долу?


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 13 Юли 2008, 19:57

Зависи за какви пари си намериш климатика...иначе лъчо за 1 ден ще ти го монтира срещу 100ина лева по памет... ;)
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 6.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 320i Touring '98
Мечтае да кара: M6 Convertible

Мнение от gangsterboy » 13 Юли 2008, 20:26

А задължително ли е да е от М50Б20, или може и от друг двигател? И става ли от Е34?


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 13 Юли 2008, 20:37

По принцип трябва да е от такова бмв,каквото е твоето,смисъл същия брой цилиндри,тъй като стойката на компресора е различна...от е34 ако е М50 би трябвало да стане климата,но управлението в купето не е същото ;)
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 13 Юли 2008, 20:40

ако имаш голямо желание ще стане

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 88
Регистриран на: 6.02.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: E36 320i Touring '98
Мечтае да кара: M6 Convertible

Мнение от gangsterboy » 13 Юли 2008, 20:49

Мерси много колеги! ;)

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook