Смяна на шарнир

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 17.01.2006

Смяна на шарнир

Мнение от KIRO » 13 Юли 2008, 15:46

Колеги, трябва ми снимков материал за смяна на предните къси шарнири. Интересува ме най-вече положението на плочката под шарнира.

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 13 Юли 2008, 16:12

бате,той си има посоки
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5250
Регистриран на: 12.11.2006
Пол: Мъж
Кара: ги да пият мента
Мечтае да кара: за 6лв/100км
Детайли за колата: не върви и не гори

Мнение от павката » 13 Юли 2008, 16:29

някъде имаше документален филм,ама къде беше :roll:
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 640
Регистриран на: 22.07.2005
Местоположение: Пловдив

Мнение от ///Vasko » 13 Юли 2008, 17:15

Юзър написа:бате,той си има посоки

Точно, виж тук има надолу некви снимки

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 17.01.2006

Мнение от KIRO » 13 Юли 2008, 17:46

точно това търсех мерси

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 101
Регистриран на: 25.07.2007
Местоположение: София
Кара: 318i

Мнение от nsbob » 13 Юли 2008, 19:43

Колега не си взимай шарнирите с плочката, вземи си плътни, вече се продават за е 36 плътни шарнири(Каквито са на е 30). Много по здрави са, и си струва инвестицията от 60 лева за 2бр.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018

Мнение от mihal » 13 Юли 2008, 21:27

nsbob написа:Колега не си взимай шарнирите с плочката, вземи си плътни, вече се продават за е 36 плътни шарнири(Каквито са на е 30). Много по здрави са, и си струва инвестицията от 60 лева за 2бр.

Те без селенова втулка ли са? Няма ли да дрънчи повече?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 17.01.2006

Мнение от KIRO » 13 Юли 2008, 22:49

аз си взех от стандарните ще видим колко са хубави 47лв бр

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 4.10.2007
Местоположение: Чепърлинци
Пол: Мъж
Мечтае да кара: самолет с педали
Детайли за колата: BMW E 36 coupe 316i M43

Мнение от aisikterix » 14 Юли 2008, 22:12

Колеги свалянето на носача е песничка в сравнение с операцията вадене на старите шарнири от самия носач.Сменях си ги при едни приятели в сервиз дето имат преса иначе не виждам как щех да ги вадя сам.Да са живи и здрави че беха те .Ползвах им подемника и носачите ги съборих за неповече от час но избиването на старите шарнири е хамалогия и нерви без преса .Така че ако немаш условия не се захващай .
ИзображениеИзображениеИзображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook