Смяна на шарнир
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
9 мнения
• Страница 1 от 1
Смяна на шарнир
Колеги, трябва ми снимков материал за смяна на предните къси шарнири. Интересува ме най-вече положението на плочката под шарнира.
- ///Явор
- Летящия холандец
-
- Мнения: 19401
- Регистриран на: 10.01.2003
- Местоположение: предимно в гаража
- Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.
- павката
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 5250
- Регистриран на: 12.11.2006
- Пол: Мъж
- Кара: ги да пият мента
- Мечтае да кара: за 6лв/100км
- Детайли за колата: не върви и не гори
някъде имаше документален филм,ама къде беше 
Тия от БМВ-клуба обичат да си прикачат подобни табелки ;-)
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче
Не им вярвай много - нищо чудно под предния капак да се крие охлювче
- nsbob
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 101
- Регистриран на: 25.07.2007
- Местоположение: София
- Кара: 318i
Колега не си взимай шарнирите с плочката, вземи си плътни, вече се продават за е 36 плътни шарнири(Каквито са на е 30). Много по здрави са, и си струва инвестицията от 60 лева за 2бр.
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
nsbob написа:Колега не си взимай шарнирите с плочката, вземи си плътни, вече се продават за е 36 плътни шарнири(Каквито са на е 30). Много по здрави са, и си струва инвестицията от 60 лева за 2бр.
Те без селенова втулка ли са? Няма ли да дрънчи повече?
- aisikterix
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 164
- Регистриран на: 4.10.2007
- Местоположение: Чепърлинци
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: самолет с педали
- Детайли за колата: BMW E 36 coupe 316i M43
Колеги свалянето на носача е песничка в сравнение с операцията вадене на старите шарнири от самия носач.Сменях си ги при едни приятели в сервиз дето имат преса иначе не виждам как щех да ги вадя сам.Да са живи и здрави че беха те .Ползвах им подемника и носачите ги съборих за неповече от час но избиването на старите шарнири е хамалогия и нерви без преса .Така че ако немаш условия не се захващай .
9 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


