капак-верига

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 18.03.2008
Местоположение: София
Кара: Е83-M57 D30

капак-верига

Мнение от KIRTZA » 13 Юли 2008, 15:09

колеги,рових се из търса4ката,но не намерих ни6то относно следното и за тва пускам тема.имам определен малък теч от капака на веригата ,но не мога да разбера този капак самостоятелен ли е или не и дали има гарнитура коиато да сменя евентуално за реша проблема.благодаря на отзовалите се
Е83-M57 D30

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 129
Регистриран на: 17.01.2006

Мнение от KIRO » 13 Юли 2008, 16:01

Ето тази схема дано ти свърши работа http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=10

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 13 Юли 2008, 16:10

ами погледни от къде точно тече и ако е от ръба на капака сменяш гарнитурата и си ок :)
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 30
Регистриран на: 18.03.2008
Местоположение: София
Кара: Е83-M57 D30

Мнение от KIRTZA » 13 Юли 2008, 22:42

благодаря на колегата за схемата ,въпроса ми бе6е дали вригата има собствен капак 6тот аз виждам от къде тече,но не мога да разбера има ли гарнитура там.
Е83-M57 D30

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Мнение от ditko1 » 13 Юли 2008, 23:36

и на мен от там ми тече, за да сменя тази гарнитура между двата капака, кой капак трябва да сваля?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2871
Регистриран на: 11.10.2006
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж

Мнение от Le Transporteur » 14 Юли 2008, 1:44

Сменял съм номер 17, сваля се капака на клапаните и ном. 18 от схемата. Не съм доволен от резултата, лекото омазняване продължава, може би и ном. 16 трябва да се смени, има и друго двигателите ни са наклонени и вътре в дясната страна постоянно се стича масло от веригата, от вибрациите маслото прониква навън.
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook