имам проблем със тапа
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
4 мнения
• Страница 1 от 1
- Niki_se_smee
- Потребител
-
- Мнения: 41
- Регистриран на: 14.11.2007
- Местоположение: Sofia
- Пол: Мъж
имам проблем със тапа
някой знае ли каква е тази тапа когато колата е на високи обороти гасне най вероятно гълта въздух от някъде.ако някой има представа не да каже
- georgivar
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 361
- Регистриран на: 13.09.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Е36 328i Touring '96
4 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани