имам проблем със тапа

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 14.11.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

имам проблем със тапа

Мнение от Niki_se_smee » 13 Юли 2008, 13:26

някой знае ли каква е тази тапа когато колата е на високи обороти гасне най вероятно гълта въздух от някъде.ако някой има представа не да каже

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 14.11.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Мнение от Niki_se_smee » 13 Юли 2008, 13:29

има снимки в личната галерия качени

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 361
Регистриран на: 13.09.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i Touring '96

Мнение от georgivar » 13 Юли 2008, 13:42

Това се слага на маншона от дебитомери и въздушния филтър към всмукателния колектор.

Потребител
Аватар
Мнения: 41
Регистриран на: 14.11.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Мнение от Niki_se_smee » 13 Юли 2008, 14:03

мерси батко направих го

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook