Ваноса зърка?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: city of Gabrovo

Ваноса зърка?

Мнение от Zetec » 13 Юли 2008, 11:21

Колеги, срещнах проблем, който веднъж решихме, но сега пак го има...
Преди време зъркаше, смениха маслото защото казаха, че маслото е твърде износено (дебело) и не може да минава през дюзите, които го впръскват във ваноса, и сега пак зърка...Маслото е 10В40 а марката ... няква...

Някой има ли решение на проблема ?

е36 320 купе ванос

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: sofia

Мнение от GOGY » 13 Юли 2008, 13:25

колега какво имаш предвид с това зърка :?: ако има шум около ваноса едно чукане което се осилва с повишаването на оборотите зна4и не работи не е задължително да е прецакан може да е спекъл
jba jbu jbadu jmuc bajuu

Потребител
Аватар
Мнения: 28
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: city of Gabrovo

Мнение от Zetec » 13 Юли 2008, 16:29

С увеличаване на оборотите шума намалява ? :confused:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook