БМВ Е36 325тдс разход ???

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

320i
320i
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61 BMW E36
Мечтае да кара: Мковица
Детайли за колата: BMW E61 530d 08"black-sapphire metallic" / BMW E36 318i Touring 98"cosmosschwarz metallic 303.

БМВ Е36 325тдс разход ???

Мнение от B1ZzY_BMW » 09 Юли 2008, 17:10

Имам 1 въпрос ! Понеже сега ще си зимам БМВ 325тдс и ме интересува разхода колко ще харчи ??? :roll: :roll: :roll: :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 417
Регистриран на: 30.08.2007
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж

Мнение от Doberman_vas » 09 Юли 2008, 17:35

колкото го насъпваш колега. Ако го караш все след 4 ще лапа :mhihi: :mhihi: :mhihi:
иначе аз съм автомат, градско около 10 в софия, пак според зависи , извън 7-8, пак според тежестта на десният крак.
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 09 Юли 2008, 21:14

Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

320i
320i
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61 BMW E36
Мечтае да кара: Мковица
Детайли за колата: BMW E61 530d 08"black-sapphire metallic" / BMW E36 318i Touring 98"cosmosschwarz metallic 303.

Мнение от B1ZzY_BMW » 09 Юли 2008, 22:25

bmwdriver написа:Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.
Колега има обаче една подробност че аз няма да давам пари за дизел :mhihi: :mhihi: :mhihi: ще сипвам 2 пъти в седмицата по 25 л :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 13.08.2007

Мнение от GVT » 09 Юли 2008, 22:31

B1ZzY_BMW написа:
bmwdriver написа:Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.
Колега има обаче една подробност че аз няма да давам пари за дизел :mhihi: :mhihi: :mhihi: ще сипвам 2 пъти в седмицата по 25 л :D

Ми тогава що те боли колко харчи?
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 09 Юли 2008, 22:54

Именно :roll:
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 227
Регистриран на: 14.10.2006

Мнение от HA_PEMOHT » 10 Юли 2008, 2:35

B1ZzY_BMW написа:
bmwdriver написа:Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.
Колега има обаче една подробност че аз няма да давам пари за дизел :mhihi: :mhihi: :mhihi: ще сипвам 2 пъти в седмицата по 25 л :D


Ако разчиташ да караш само със тия 50 лева седмично...
Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това.....

Синтаксис от ергативен тип, в който пециенсът е в субектна позиция, а агенсът - в ергативна

Какво е П.У.Т.К.А ?
Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 10 Юли 2008, 8:51

2 пъти в седмицата по 25 л (демек 25 литра) далеч не са 50лв, бензина отдавна не е по левче.... нафтата е над 2.50лв... но грубо това са му около 120-130лв на седмица аванта,... а сметни на месец,.... колега уреди ни и нас ! :mhihi: :mhihi: 8)
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

320i
320i
Аватар
Мнения: 160
Регистриран на: 10.05.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E61 BMW E36
Мечтае да кара: Мковица
Детайли за колата: BMW E61 530d 08"black-sapphire metallic" / BMW E36 318i Touring 98"cosmosschwarz metallic 303.

Мнение от B1ZzY_BMW » 10 Юли 2008, 11:13

boywalking написа:2 пъти в седмицата по 25 л (демек 25 литра) далеч не са 50лв, бензина отдавна не е по левче.... нафтата е над 2.50лв... но грубо това са му около 120-130лв на седмица аванта,... а сметни на месец,.... колега уреди ни и нас ! :mhihi: :mhihi: 8)
Добра идеа ма нема как аз ще трябва си храна моето 2 пути в седмицата за мене е перфе тъкмо няма да давам пари за дизел 8) :mhihi: и по 25 л перфе :winky: :roll: :!: :?:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 20.10.2007
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: Е36 325 ТД

Мнение от matros » 12 Юли 2008, 21:01

11 градско
6.5 извън ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1087
Регистриран на: 6.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 98 325 tds M пакет touring
Мечтае да кара: M6
Детайли за колата: Фабричен М пакет, индивидуал,телефон и много други екстри...

Мнение от vanci88 » 12 Юли 2008, 22:08

10-13л на 100 зави си от стила на каране и къде се кара в софия и дали с клима.... падал съм и на 9 извън София 6-7,5... и още нещо 320 бензин под 16 на 100 не пада в задръстванията в София и то при бабешко каране! сега ако някой си кара 320ката нощем само може и по-малко.... освен това 325 тдс с чип наказва 320 сток и 320+ чип :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 12 Юли 2008, 23:11

И кашлици ли има вече по drag-овете?
:) Луда работа

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1087
Регистриран на: 6.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 98 325 tds M пакет touring
Мечтае да кара: M6
Детайли за колата: Фабричен М пакет, индивидуал,телефон и много други екстри...

Мнение от vanci88 » 12 Юли 2008, 23:12

кашлици? :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 13 Юли 2008, 0:29

Aз така им викам на дизелите ;) Не се засягай.
Имам един приятел с пасатор, като изкашля от 2та ауспуха по един облак и трябва да бутам 2 скорости надолу да го гоня ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 132
Регистриран на: 27.04.2008
Пол: Мъж
Мечтае да кара: ///M

...

Мнение от Koz » 13 Юли 2008, 1:49

имам един приятел който кара 325тдс разхода му извън градско е 6.3 при нормално каране а градско около 12.5

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook