как да сложа дискови спирачки отзад

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 12 Юли 2008, 23:03

Aз сложих едно Brembo Max Grooved. Разликата е огромна (със нови накладки разбира се). Ако не се лъжа АТЕ предлагат изглеждащи по същия начин.
Тези които са вентилирани са съвсем друга игра, но до колкото съм чувал трябва да се сложат такива от 320ка отпред с челюстите. Т.е. само диск не става.
Задните... няма смисъл. Те колите спират с предни дискове, освен ако няма натоварване отзад, както е написал Leon.
По-добре си направи една пълна профилактика на системата. Не мисля че има смисъл да заблуждаваш хората, че си с поне 1.8 :)

Потребител
Аватар
Мнения: 31
Регистриран на: 22.01.2008

Мнение от spirit_24 » 13 Юли 2008, 0:47

добре много благодарности за помоща колеги :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 12' F30 335i

Мнение от taba4ko » 13 Юли 2008, 1:30

///Vasko написа:
spirit_24 написа:значи да разбирам че с барабаните си е добре :)
ДА

а тогава защо не ги монтират на ис-ки 20-ки и примерно след като са по-добре?
Изображение

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 13 Юли 2008, 1:37

:mhihi:
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10751
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Мнение от Leon » 13 Юли 2008, 20:24

Юзър написа:
Leon написа:Определено има разлика компакта с вентилирани дискове отпред ;) Около 150 лв е комплекта, ако искаш пърформънс дискове това е цената на бройка горе-долу... Иначе можеш да вземеш целия мост отзад от 318 компакт, но ефекта ще е повече визуален. Ще има разлика само като караш с натоварена кола...
сигурен ли си,че толко ти излезе :mhihi:

Ти знаеш по-добре... :mhihi: Пича пита за дискове. Апарати и накладки са според зависи, може да си купи нови апарати или да си вземе накладки от 25 лв... Аз казах за дисковете. Може да кажеш и каква марка са, че аз не помня :uups: Иначе за спирането - при всякакви условия спира доста по-добре. Преди да сменя дисковете си го карах като 20-та, а по принцип спирам по-късно и на няколко пъти се изправях на педала. Сега си е ок... Не е кой знае какъв пример, но на ежедневно каране определено се усеща.
Never mistake motion for action...

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook