нормално ли е

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

нормално ли е

Мнение от Kambe » 11 Юли 2008, 23:02

след нулиране на инспекшън-а минах 3 хил км нормално ли е това че зелените чертички още са си всичките ?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 27.04.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: M42 POWER

Мнение от petio_bmw 318is » 11 Юли 2008, 23:27

не е много нормално,ама скоро ще изгасне първата :mhihi: те не са то4но на 2000км. зависи от маслото и условията на каране

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Мнение от pistata9889 » 12 Юли 2008, 19:39

Колегата е прав за условията,но е нормално после,ще почнат да изгасват по бързо споко.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 12 Юли 2008, 20:15

Аз чакам последната чертичка....имам филтър но още нямам масло.. :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2196
Регистриран на: 6.03.2008
Местоположение: гр. Свищов
Пол: Мъж
Кара: Peugeot 307 HDI

Мнение от Kambe » 12 Юли 2008, 20:30

мерси много за мненията :) като изгасне ще ви информирам ;) но все пак си гледам километрите аз

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Мнение от pistata9889 » 13 Юли 2008, 23:01

На 10к смяна все пак не караме коли първа младост.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 16.04.2006
Местоположение: София
Кара: e46 330Ci convertible

Мнение от vitamincpp » 14 Юли 2008, 23:44

Гледай само километрите. Зависи много как я караш. Аз като я взех в началото на 10к км си имаше още 3 светещи, но последната смяна не беше останало нито едно. Ако я караш в обороти си гаснат доста по-бързо.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook