един въпрос

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1087
Регистриран на: 6.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 98 325 tds M пакет touring
Мечтае да кара: M6
Детайли за колата: Фабричен М пакет, индивидуал,телефон и много други екстри...

един въпрос

Мнение от vanci88 » 11 Юли 2008, 22:02

ако долеем повече вода от необходимото в казанчето на охладтелната система проблем ли е .... изхвърля си го сама системата или не :roll:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 11 Юли 2008, 22:23

Отвори капачката, почакай да загрее и дай газ ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1430
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: София
Пол: Жена

Re: един въпрос

Мнение от Мишел » 11 Юли 2008, 22:33

vanci88 написа:ако долеем повече вода от необходимото в казанчето на охладтелната система проблем ли е .... изхвърля си го сама системата или не :roll:


изхвърля го.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Мнение от pistata9889 » 12 Юли 2008, 19:42

Изхвърля ако всичко е на ред,ама ако имаш проблем с капачката,може да избие от другаде.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1207
Регистриран на: 12.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 12' F30 335i

Мнение от taba4ko » 13 Юли 2008, 1:51

и аз така си помислих че му е малко водата та после се чудих какво става докато спря да я изхвърля и си остана на същото ниво от преди наливането на течността. споко както каза колегата само да не е развалена капачката че да не избие откадето не трябва.
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook