един въпрос
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
5 мнения
• Страница 1 от 1
- vanci88
- ентусиаст
-
- Мнения: 1087
- Регистриран на: 6.12.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 98 325 tds M пакет touring
- Мечтае да кара: M6
- Детайли за колата: Фабричен М пакет, индивидуал,телефон и много други екстри...
един въпрос
ако долеем повече вода от необходимото в казанчето на охладтелната система проблем ли е .... изхвърля си го сама системата или не 
Re: един въпрос
vanci88 написа:ако долеем повече вода от необходимото в казанчето на охладтелната система проблем ли е .... изхвърля си го сама системата или не
изхвърля го.
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
Изхвърля ако всичко е на ред,ама ако имаш проблем с капачката,може да избие от другаде.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
- taba4ko
- ентусиаст
-
- Мнения: 1207
- Регистриран на: 12.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 12' F30 335i
и аз така си помислих че му е малко водата та после се чудих какво става докато спря да я изхвърля и си остана на същото ниво от преди наливането на течността. споко както каза колегата само да не е развалена капачката че да не избие откадето не трябва.

5 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани