Помощ относно покупка на E36 318 Is

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 1
Регистриран на: 12.07.2008

Помощ относно покупка на E36 318 Is

Мнение от deader » 12 Юли 2008, 11:34

Здр, става дума за тази кола http://www2.mobile.bg/pcgi/main.cgi?top ... 9831200315 някои виждалия е и даите някви мнения. мерси

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 461
Регистриран на: 15.09.2004
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: is-ка S50
Мечтае да кара: E24 Alpina

!

Мнение от SBS_318ti » 12 Юли 2008, 13:38

Колега аз съм я виждал тая кола тук в Пловдив,изглежда доста добре на живо! Но за двг,и общото състояние на колата нищо немога да ти кажа!Най-добре иди да я видиж да място и мини една диагностика,така ще е най-добре,надали някой тук може да ти каже от няколко снимки добра ли е колата!Иначе спрямо цената,мисля че ще е читава!
Успех с покупката :yes:
ИзображениеИзображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook