1 литър вода на седмица

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

1 литър вода на седмица

Мнение от Ogi » 12 Юли 2008, 13:00

Здравейте колеги, и аз много съжелявам че пиша в този раздел но нещо с колата ми не е наред....

миналата седмица колата ми започна да загрява... отворих видях че трябва да долея малко водичка... налях половин литър вода... и вчера отново започна да грее... отворих и долях 1 литър вода за да стигне до средата :shock: искам да добавя че през тази 1 седмица двигателя буквално беше изнасилен :mhihi: гонки дрифтове... италянски преследвания и т.н.
също така вчера се появи някакъв нов шум от двигателя... след 1500 оборота започва един звук който със натискането на педала става все по силен... при смяна на следваща скорост звука отново започва от 1500 оборота и със натискането става по силен... и т.н. със всяка по висока скорост... епа това е :help:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 591
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: гр.Севлиево

Мнение от sabi1984 » 12 Юли 2008, 13:32

множко ми се вижда 1л.на седмица :shock:
аз за цяло лято няма да долея 1л. 8) предполагам де миналото лято съм долял не повече от 1л.за цялото лято :roll:
нали полира главата да не е нещо да не е станала както трябва.ако не ти тече от някаде значи не отива на добре работата :confused:
ходи в сервиза да видят кво е станало да не е тая другата полираната глава да е имала някакъв дефект или деда знам :roll:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12860
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 12 Юли 2008, 13:58

Виж как е маслото,че с това тракане дето казваш не е на добре работата :roll:
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Мнение от Ogi » 14 Юли 2008, 9:23

няма течове няма локвички... маслото е нормално... не е смесило с вода ( за сега ) шума е като турбо на дизелов автомобил :mhihi:

ако имате предположения казвайте

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Мнение от Ogi » 14 Юли 2008, 15:00

за моя радост... открихме теч :D :D :D
теча е в казанчето на радиатора ниско долу
а за моя още по голяма радост имам и резервен радиатор от старата ми кола :D :D :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 591
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: гр.Севлиево

Мнение от sabi1984 » 14 Юли 2008, 15:05

а това е друго нещо радвам се че е от казанчето че ако не беше от него :confused:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook