Електронен блок за управление на климатроника.

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '01 E46 318Ci

Електронен блок за управление на климатроника.

Мнение от joreto_88 » 12 Юли 2008, 12:18

Не можах да намеря подобна тема, а ако има такава се извинявам предварително.

Колко пари върви електронния блок за управление на дигиталния климатроник? Ще ходя да гледам една IS-ка с неработещ такъв блок и се допитвам до вас, за да си направя сметка има ли смисъл да я взимам. Интересува ме и нов и от морга.
E36 318i sedan '95
Е36 320iA coupe '93

Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 13.08.2007

Мнение от GVT » 12 Юли 2008, 15:19

А ти от къде си сигурен ,че проблема е там?
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 2.06.2008

ел.блок

Мнение от handsex » 12 Юли 2008, 16:36

600 лв нов

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 416
Регистриран на: 12.07.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '01 E46 318Ci

Мнение от joreto_88 » 12 Юли 2008, 17:43

Де да беше само климатроника проблема. Пълна скръб беше ви казвам.
E36 318i sedan '95
Е36 320iA coupe '93

Изображение
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018

Мнение от mihal » 14 Юли 2008, 8:38

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=20980
Виж тук за климатроника. И си прави изводи.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook