HELP.....
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
8 мнения
• Страница 1 от 1
- deso
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 65
- Регистриран на: 31.03.2007
- Местоположение: PK......
- Пол: Мъж
- Кара: e36
- Мечтае да кара: bmw
HELP.....
колеги значи имам теч на антифриз отзад на мотора,но не мога да видя точно от къде е на кофти място е даите мнение;-дали гарнитура или някое разклонение или.....че идва момент и мотора загрява
- laviatan
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3210
- Регистриран на: 13.02.2008
- Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
- Пол: Мъж
- Кара: Всичко що е BMW , баничарки
- Мечтае да кара: M1
- deso
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 65
- Регистриран на: 31.03.2007
- Местоположение: PK......
- Пол: Мъж
- Кара: e36
- Мечтае да кара: bmw
- laviatan
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3210
- Регистриран на: 13.02.2008
- Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
- Пол: Мъж
- Кара: Всичко що е BMW , баничарки
- Мечтае да кара: M1
- deso
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 65
- Регистриран на: 31.03.2007
- Местоположение: PK......
- Пол: Мъж
- Кара: e36
- Мечтае да кара: bmw
мерси колега,точно това исках;но сега видях нещо ,което не ми харесва ,отварям капачката за наливане на маслото в двигатела и гледам че е побеляла от някаква слуз,дали не е омешала масло с вода даите мнение,,,,,,,, 
- petio_bmw 318is
- ентусиаст
-
- Мнения: 1266
- Регистриран на: 27.04.2008
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: M42 POWER
не е добре работата,ако е зимата е възможно да образува конденз но лятото не трябва да има бяло по капа4ката.провери си и щеката ако и там е пак така зна4и е смесила водата и маслото,дано се разминеш само с гарнитура.deso написа:мерси колега,точно това исках;но сега видях нещо ,което не ми харесва ,отварям капачката за наливане на маслото в двигатела и гледам че е побеляла от някаква слуз,дали не е омешала масло с вода даите мнение,,,,,,,,
- deso
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 65
- Регистриран на: 31.03.2007
- Местоположение: PK......
- Пол: Мъж
- Кара: e36
- Мечтае да кара: bmw
Колеги мерси за инфото
вчера бях в сервиз и майстора след огледа ркойто направи каза рче съм за нова гарнитура;Само се моля да няма проблеми с главата 

8 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


