HELP.....

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: PK......
Пол: Мъж
Кара: e36
Мечтае да кара: bmw

HELP.....

Мнение от deso » 11 Юли 2008, 15:07

колеги значи имам теч на антифриз отзад на мотора,но не мога да видя точно от къде е на кофти място е даите мнение;-дали гарнитура или някое разклонение или.....че идва момент и мотора загрява

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3210
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Мнение от laviatan » 11 Юли 2008, 15:13

има един труднодостъпен фланец отзад-от него е :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: PK......
Пол: Мъж
Кара: e36
Мечтае да кара: bmw

Мнение от deso » 11 Юли 2008, 17:14

колеги дайте някаква схема или снимки :banghead:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3210
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Мнение от laviatan » 11 Юли 2008, 17:23

ето за М 40 -1.6/1.8
Изображение

ето и за М 43 -1.6/1.8
Изображение

тези фланци отзад които са-за тях става дума

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: PK......
Пол: Мъж
Кара: e36
Мечтае да кара: bmw

Мнение от deso » 11 Юли 2008, 17:44

мерси колега,точно това исках;но сега видях нещо ,което не ми харесва ,отварям капачката за наливане на маслото в двигатела и гледам че е побеляла от някаква слуз,дали не е омешала масло с вода даите мнение,,,,,,,, :(

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 27.04.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: M42 POWER

Мнение от petio_bmw 318is » 11 Юли 2008, 23:10

deso написа:мерси колега,точно това исках;но сега видях нещо ,което не ми харесва ,отварям капачката за наливане на маслото в двигатела и гледам че е побеляла от някаква слуз,дали не е омешала масло с вода даите мнение,,,,,,,, :(
не е добре работата,ако е зимата е възможно да образува конденз но лятото не трябва да има бяло по капа4ката.провери си и щеката ако и там е пак така зна4и е смесила водата и маслото,дано се разминеш само с гарнитура.

Е46 Fanatic
Аватар
Мнения: 426
Регистриран на: 1.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 330d; GLK 320

Мнение от Hito » 12 Юли 2008, 0:50

От зад на главата има и един такъв ТРОИНИК
Може и тои да е изгорял и от него да капе (около 17 кинта в Дару Кар ;) )
Но това с бялото по капачката не е хич добре....... :(

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 65
Регистриран на: 31.03.2007
Местоположение: PK......
Пол: Мъж
Кара: e36
Мечтае да кара: bmw

Мнение от deso » 15 Юли 2008, 10:46

Колеги мерси за инфото :D вчера бях в сервиз и майстора след огледа ркойто направи каза рче съм за нова гарнитура;Само се моля да няма проблеми с главата :bgflag:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook