Купе или кабрио

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 971
Регистриран на: 17.03.2008
Местоположение: Тюркистан
Пол: Мъж
Кара: 'Е36'
Мечтае да кара: e92 m3

Купе или кабрио

Мнение от Garribaldi » 09 Юли 2008, 18:38

Колеги чудих се, чудих се къде да пусна темата и я пуснах тук.
Та, така до сега не сам имал кабрио и ме интересува дали си струва да дам повече пари за него.Става дума за Е36 320и Ванос 94-та :roll: имах същото но купе (в галерията ми), сега харесах кабрио, но незнам кой ми е казал или си измислям, че повече се чупело ии имало проблеми с него ... нека който е по-добре запознат да пише моля .. че много съм му навитак :P
Мерси! :)
rrrrryyyyyymmmmm...
Изображение


Аватар
Мнения: 1054
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: София,Младост 2
Пол: Мъж
Кара: e34, e36

Мнение от Kristopher » 10 Юли 2008, 21:53

какво може да му се чупи повече освен тавана? Няма друго какво, а ако те интересува, какво 318 кабрио на 100000 километра имам за продан, не е истина :D много е запазено. Иначе си взимай кабриолет, повече кефи, не го мисли.
Изображение
Компютърна диагностика на BMW след 1993 година - безплатна
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2042
Регистриран на: 7.12.2006
Местоположение: на скамейката при резервите
Пол: Мъж
Кара: му се шейната на дядо коледа
Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW

Мнение от nesko » 10 Юли 2008, 23:41

по голяма газария си е кабриото :driving:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Мнение от TEODORO6 » 10 Юли 2008, 23:50

А на купето колко му искаш?


Аватар
Мнения: 1054
Регистриран на: 16.04.2005
Местоположение: София,Младост 2
Пол: Мъж
Кара: e34, e36

Мнение от Kristopher » 10 Юли 2008, 23:54

мани гъзарията, по-приятно е
Изображение
Компютърна диагностика на BMW след 1993 година - безплатна
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2042
Регистриран на: 7.12.2006
Местоположение: на скамейката при резервите
Пол: Мъж
Кара: му се шейната на дядо коледа
Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW

Мнение от nesko » 11 Юли 2008, 0:06

е именно това е газарията ;)
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 638
Регистриран на: 29.10.2007
Местоположение: в град без закони
Пол: Мъж

Мнение от agent smit » 11 Юли 2008, 1:04

Купе, че иначе в този пек се слънчасва.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2048
Регистриран на: 30.01.2006
Местоположение: London
Пол: Мъж
Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
Мечтае да кара: S50B30 turbo
Детайли за колата: модифицирани

Мнение от VT5602AK » 11 Юли 2008, 1:28

кабриото ще го обарниш по таван ще си с4упиш врътъ :mhihi: купето е класика

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 209
Регистриран на: 15.03.2008
Местоположение: плевен
Кара: е39
Мечтае да кара: м6

Мнение от go6o82 » 11 Юли 2008, 12:01

и двете са много красиви,особенос със стъклото без рамка на вратата.аз лично бих си взел купето обаче,щото мисла тва кабрио каде ще го даржа?требва си гараж.иначе е готино

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1983
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: Skoda oStavia

Мнение от barty » 11 Юли 2008, 12:54

Мое мнение - купето! Кабриото е супер готино НО:
1. Сезона е къс 3 - 4 месеца
2. При силно слънце много пече
3. Неможеш да го държиш отворено цял ден. Трябва при всяко спиране да го затваряш! И ако го правиш по няколко пъти на ден ....... А купето тряс вратата и чао. Е, може и да не го затваряш ама ще ти го омажат за нула време!
4. По-тромаво е? / тука да каже някой с кабрио /
5. Ремонт на гюрука а той неминуемо ще се нуждае от ремонт все някога.
6. Зимата? Да кажат тия с кабриолетите
7. Най-добре да имаш и двете :mhihi:

Забрави за по-горе написаното и се мятай в готино кабрио пък нека да ти е лошо :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2501
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда
Мечтае да кара: RAUH

Мнение от kiko » 11 Юли 2008, 13:17

кабрио с хард топче и гараж му е маиката

ентусиаст
Аватар
Мнения: 971
Регистриран на: 17.03.2008
Местоположение: Тюркистан
Пол: Мъж
Кара: 'Е36'
Мечтае да кара: e92 m3

Мнение от Garribaldi » 11 Юли 2008, 14:42

:mhihi: Мерси колеги! Пак ще съм с купе ... защото искам по нова кола поне 98', а кабрио 98' ще ми излезе доста по-солено .. Купе ще да е ! :mhihi:
rrrrryyyyyymmmmm...
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook