една нова Е36-ца ;)
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
27 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
една нова Е36-ца ;)
след е34-ката ми попдна една уникална е36-ца тунингована в Австрия вън6но и на други места от фирма "JPR-Tuning"
... мислех да я продавам,но накрая ре6их да си я правя.. та ве4е е готова и ре6их да споделя малко снимки .. дано ви хареса.
туко 6то е докарана:
намира и се веднага перфектната кожа:
донаглася се таблото:
слагат се ксенона и ринговете:
леки поправки тук там за да е вси4ко перфектно:
ве4е на бои4ка:
зглобена:
мината и през кат и готова за разходка
посъкратил съм снимките,няма нужда от детаили по правенето и т.н. надявам се ви харесва как стана коли4ката,тя си доиде с подобренията от Австрия,но има и доста които и се сложиха тук... понатам 6те и се сложат о6те;)
за сега 140 на 2-ра
стигат ,а ина4е съм замислил да и се сложи едно добро турбо и с преправените предавки и пипнати не6та тук там да кърти о6те пове4е...но ве4е това е въпрос на о6те пари4ки та 6те видим кога 6те стане за6тото сега се отдавам на лятната по4ивка.

туко 6то е докарана:
намира и се веднага перфектната кожа:
донаглася се таблото:
слагат се ксенона и ринговете:
леки поправки тук там за да е вси4ко перфектно:
ве4е на бои4ка:
зглобена:
мината и през кат и готова за разходка
посъкратил съм снимките,няма нужда от детаили по правенето и т.н. надявам се ви харесва как стана коли4ката,тя си доиде с подобренията от Австрия,но има и доста които и се сложиха тук... понатам 6те и се сложат о6те;)
за сега 140 на 2-ра
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!

Части за Е34 - тел.0899 828 626

Части за Е34 - тел.0899 828 626
- cypher_bg
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 144
- Регистриран на: 30.06.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact M41D17
- Мечтае да кара: Подводница.
Браво, колега! Добра работа!
Безаварийно! На живо изглежда много добре.
БТУ я видях в КАТ пред каналите
БТУ я видях в КАТ пред каналите

- McClane
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 786
- Регистриран на: 10.09.2007
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: F10
Задницата изглежда ужасно с тази броня и спойлер
Мое мнение,без лоши чувства!
Другото е станало добре.
Но истината все пак е под предния капак
Мое мнение,без лоши чувства!
Другото е станало добре.
Но истината все пак е под предния капак
- Mollov
- Мародератор
-
- Мнения: 12405
- Регистриран на: 28.07.2006
- Местоположение: София
- Кара: some d20s
Re: една нова Е36-ца ;)
DEO написа: за сега 140 на 2-ра![]()
Тва къв мотор е??????
- ///Ivan
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3390
- Регистриран на: 15.10.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E36 328i Turbo
- Мечтае да кара: BMW F10 M5
Re: една нова Е36-ца ;)
Mollov написа:DEO написа: за сега 140 на 2-ра![]()
Тва къв мотор е??????![]()
води се 2.0 ама както казах има пипано от тук там от тунинг студио и са преправяни разни работи, а и деференциала е сменян и т.н.
наи вероятно и електрониката е пипана 6тото като му сложих 4ип от тук се спъна
а за задницата на снимките неседи добре но на живо е доста по.. колега които я е видял пред каналите макар и доста мръсна тогава мисля 4е може да потвърди. ина4е в на4алото и аз мислех да махна бронята и крилото и да сложа М-кови но се отказах и засега 6те е така.. за по-натам ако не6то стане с бронята направо 6те слагам оригинална с добавака или ако имам пари4ки М-кова та да си стане пълен комплект.
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!

Части за Е34 - тел.0899 828 626

Части за Е34 - тел.0899 828 626
- Kambe
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2196
- Регистриран на: 6.03.2008
- Местоположение: гр. Свищов
- Пол: Мъж
- Кара: Peugeot 307 HDI
на Е36-ците май задниците им нямат нужда от преправяне.. само оная дето на DTM черната ми харесва как е напраена, ама БМВ със спойлер рядко се среща, ако го махнеш може да е по яко 
McClane написа:Задницата изглежда ужасно с тази броня и спойлер![]()
Мое мнение,без лоши чувства!
Другото е станало добре.
Но истината все пак е под предния капак
естесвено 4е без ло6и 4увства затова я пуснах да кажете кво мислите
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!

Части за Е34 - тел.0899 828 626

Части за Е34 - тел.0899 828 626
- cypher_bg
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 144
- Регистриран на: 30.06.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact M41D17
- Мечтае да кара: Подводница.
Re: една нова Е36-ца ;)
DEO написа: а за задницата на снимките неседи добре но на живо е доста по.. колега които я е видял пред каналите макар и доста мръсна тогава мисля 4е може да потвърди.
На мен лично ми хареса как седи.
btw аз направих задръстването на 9-ти канал
Последна промяна cypher_bg на 11 Юли 2008, 11:34, променена общо 3 пъти

Kambe написа:на Е36-ците май задниците им нямат нужда от преправяне.. само оная дето на DTM черната ми харесва как е напраена, ама БМВ със спойлер рядко се среща, ако го махнеш може да е по яко
ако ги махам 6те сложа М-ково крило и броня,но това 6те е натам ако трябва да я правя тази 4е с това ока4ване не е много за на6те улици ама поне като боцнах тия 17-ки се дигна малко от малко 4е преди бе6е на няколко пръста от земята.
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!

Части за Е34 - тел.0899 828 626

Части за Е34 - тел.0899 828 626
- Kambe
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2196
- Регистриран на: 6.03.2008
- Местоположение: гр. Свищов
- Пол: Мъж
- Кара: Peugeot 307 HDI
.
нямам си на идея какъв стайл се водят, знам само 4е са оригинални 17-ки на бмв и не са обикновенни ал.джанти ами стоманизирани.
за цената ... взех ги по4ти без пари
4е ги бяхме донесли на колега от гаража за неговата 3-ка ама тои я продаде и се надява6е 4е 6те вземе добри пари за тях но като му казах 4е ги искам псува и се нерви
6тото знае 4е на мен не може да ми иска по4ти никви пари и ми ги даде на символи4на цена колкото да не е без хич
а и са 5 на брои и резерната ми е такава
за цената ... взех ги по4ти без пари
а и са 5 на брои и резерната ми е такава
Живей така, че като умреш и Дявола да запали свещ на гроба ти!

Части за Е34 - тел.0899 828 626

Части за Е34 - тел.0899 828 626
- boywalking
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 726
- Регистриран на: 16.06.2008
- Местоположение: Kassel/Germany
- Пол: Мъж
- Кара: е39
- Мечтае да кара: E38
мене пък задницата адски много ме радва,... колега, само не разбрах, синьо-то табло ти ли си го правил,... ако да сподели с каква боя, как.... ако не,.. отново ме интересува как се прави ?
Честита да ти е количката !
Честита да ти е количката !
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...
27 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани




