Купе или кабрио
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
12 мнения
• Страница 1 от 1
- Garribaldi
- ентусиаст
-
- Мнения: 971
- Регистриран на: 17.03.2008
- Местоположение: Тюркистан
- Пол: Мъж
- Кара: 'Е36'
- Мечтае да кара: e92 m3
Купе или кабрио
Колеги чудих се, чудих се къде да пусна темата и я пуснах тук.
Та, така до сега не сам имал кабрио и ме интересува дали си струва да дам повече пари за него.Става дума за Е36 320и Ванос 94-та
имах същото но купе (в галерията ми), сега харесах кабрио, но незнам кой ми е казал или си измислям, че повече се чупело ии имало проблеми с него ... нека който е по-добре запознат да пише моля .. че много съм му навитак
Мерси!
Та, така до сега не сам имал кабрио и ме интересува дали си струва да дам повече пари за него.Става дума за Е36 320и Ванос 94-та
Мерси!
- Kristopher
-
-
- Мнения: 1054
- Регистриран на: 16.04.2005
- Местоположение: София,Младост 2
- Пол: Мъж
- Кара: e34, e36
какво може да му се чупи повече освен тавана? Няма друго какво, а ако те интересува, какво 318 кабрио на 100000 километра имам за продан, не е истина
много е запазено. Иначе си взимай кабриолет, повече кефи, не го мисли.

Компютърна диагностика на BMW след 1993 година - безплатна

- nesko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2042
- Регистриран на: 7.12.2006
- Местоположение: на скамейката при резервите
- Пол: Мъж
- Кара: му се шейната на дядо коледа
- Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW
- Kristopher
-
-
- Мнения: 1054
- Регистриран на: 16.04.2005
- Местоположение: София,Младост 2
- Пол: Мъж
- Кара: e34, e36
- nesko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2042
- Регистриран на: 7.12.2006
- Местоположение: на скамейката при резервите
- Пол: Мъж
- Кара: му се шейната на дядо коледа
- Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW
- agent smit
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 638
- Регистриран на: 29.10.2007
- Местоположение: в град без закони
- Пол: Мъж
- VT5602AK
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2048
- Регистриран на: 30.01.2006
- Местоположение: London
- Пол: Мъж
- Кара: E36S50B30,Mini Cooper S
- Мечтае да кара: S50B30 turbo
- Детайли за колата: модифицирани
- go6o82
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 209
- Регистриран на: 15.03.2008
- Местоположение: плевен
- Кара: е39
- Мечтае да кара: м6
и двете са много красиви,особенос със стъклото без рамка на вратата.аз лично бих си взел купето обаче,щото мисла тва кабрио каде ще го даржа?требва си гараж.иначе е готино
- barty
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1983
- Регистриран на: 19.03.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: т му се стари БМВ-та
- Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
- Детайли за колата: Skoda oStavia
Мое мнение - купето! Кабриото е супер готино НО:
1. Сезона е къс 3 - 4 месеца
2. При силно слънце много пече
3. Неможеш да го държиш отворено цял ден. Трябва при всяко спиране да го затваряш! И ако го правиш по няколко пъти на ден ....... А купето тряс вратата и чао. Е, може и да не го затваряш ама ще ти го омажат за нула време!
4. По-тромаво е? / тука да каже някой с кабрио /
5. Ремонт на гюрука а той неминуемо ще се нуждае от ремонт все някога.
6. Зимата? Да кажат тия с кабриолетите
7. Най-добре да имаш и двете
Забрави за по-горе написаното и се мятай в готино кабрио пък нека да ти е лошо
1. Сезона е къс 3 - 4 месеца
2. При силно слънце много пече
3. Неможеш да го държиш отворено цял ден. Трябва при всяко спиране да го затваряш! И ако го правиш по няколко пъти на ден ....... А купето тряс вратата и чао. Е, може и да не го затваряш ама ще ти го омажат за нула време!
4. По-тромаво е? / тука да каже някой с кабрио /
5. Ремонт на гюрука а той неминуемо ще се нуждае от ремонт все някога.
6. Зимата? Да кажат тия с кабриолетите
7. Най-добре да имаш и двете
Забрави за по-горе написаното и се мятай в готино кабрио пък нека да ти е лошо
- kiko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2501
- Регистриран на: 23.06.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: сребърна звезда
- Мечтае да кара: RAUH
- Garribaldi
- ентусиаст
-
- Мнения: 971
- Регистриран на: 17.03.2008
- Местоположение: Тюркистан
- Пол: Мъж
- Кара: 'Е36'
- Мечтае да кара: e92 m3
12 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


