смяна халогени

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: е46

смяна халогени

Мнение от neonman » 10 Юли 2008, 23:30

ами...искам да си сменя халогените на М бронята ....обаче отвсякъде са затворени и не знам как да стигна до тях :confused:
трябва ли да се сваля бронята или има друг начин ???
ако някои опи6е в стъпки как да ги сменя ще съм благодарен :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 10 Юли 2008, 23:55

Тъман ще обучаваме наркоманчетата как да свалят халогенните фарове!
Изображение
Щеш нещеш лягаш отдолу махаш корите мушкаш си ръката и трябва да отключиш това чопче което се намира на стойката близо до числото 7 и дърпаш халогена напред и на страни!после си откачаш буксата отзаде и новите по обратния път!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 401
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: гр.София
Пол: Мъж
Кара: е46

Мнение от neonman » 11 Юли 2008, 12:48

мне .....
БЕСНИЯ ме научи как :D
има си спец. отвор отстрани на вуздуховода - от там се мушка отверка и се натиска палчето ;)

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook