смяна халогени
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
3 мнения
• Страница 1 от 1
- neonman
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 401
- Регистриран на: 25.08.2006
- Местоположение: гр.София
- Пол: Мъж
- Кара: е46
смяна халогени
ами...искам да си сменя халогените на М бронята ....обаче отвсякъде са затворени и не знам как да стигна до тях
трябва ли да се сваля бронята или има друг начин ???
ако някои опи6е в стъпки как да ги сменя ще съм благодарен
трябва ли да се сваля бронята или има друг начин ???
ако някои опи6е в стъпки как да ги сменя ще съм благодарен
- cucko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1688
- Регистриран на: 19.02.2008
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
- Кара: E39 530d touring
Тъман ще обучаваме наркоманчетата как да свалят халогенните фарове!
Щеш нещеш лягаш отдолу махаш корите мушкаш си ръката и трябва да отключиш това чопче което се намира на стойката близо до числото 7 и дърпаш халогена напред и на страни!после си откачаш буксата отзаде и новите по обратния път!
Щеш нещеш лягаш отдолу махаш корите мушкаш си ръката и трябва да отключиш това чопче което се намира на стойката близо до числото 7 и дърпаш халогена напред и на страни!после си откачаш буксата отзаде и новите по обратния път!
- neonman
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 401
- Регистриран на: 25.08.2006
- Местоположение: гр.София
- Пол: Мъж
- Кара: е46
мне .....
БЕСНИЯ ме научи как
има си спец. отвор отстрани на вуздуховода - от там се мушка отверка и се натиска палчето
БЕСНИЯ ме научи как
има си спец. отвор отстрани на вуздуховода - от там се мушка отверка и се натиска палчето
3 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани