Питане за ///М детайли

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 16.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 318ис
Мечтае да кара: //М-Без Значение

Питане за ///М детайли

Мнение от guns3 » 10 Юли 2008, 20:53

Колеги искам да попитам на какви пари вървят М лайсните за бронята(предна-комплект) и ножа за отдолу-От къде и за колко пари???
Благодаря предварително :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2042
Регистриран на: 7.12.2006
Местоположение: на скамейката при резервите
Пол: Мъж
Кара: му се шейната на дядо коледа
Мечтае да кара: самолет с 4 гуми и емблема на BMW

Мнение от nesko » 10 Юли 2008, 21:11

колега в продава има от самото начало ПЛАТЕНИ ОБЯВИ там има няколко колеги дето се занимават с продажбата на този вид продукти ;)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3701
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Мнение от Nukem » 10 Юли 2008, 21:13

M-lip брои цена/лв/ номер/realoem/ има/вари/
115.56 1 115.56 51112251767 Лип
0.96 7 6.72 51112252200 ГАЙКА
0.6 7 4.2 51112257140 РАПИДКА
0.36 4 1.44 51111908077 Щипка
Σ 127.92
Цените са от вари 2000!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 16.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 318ис
Мечтае да кара: //М-Без Значение

Мнение от guns3 » 10 Юли 2008, 21:16

Колега видях но никъде но никой не продава само лайсните за бронята или ножа отделно!!! Ако някой знае цени във Дару кар,Вари или някой друг подобен вариант да пише!!! :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3701
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Мнение от Nukem » 10 Юли 2008, 21:19

Цената за липа и всичко което ти трябва да го сложиш е 127лв и съм ти я написал горе от вари2000,а колегите не предлагат само лип защото навсякаде се продава бронята комплект,пък и няма да легне по евтин от дару и вари!Civik имаше един карбонов който го даваше отделно може да го питаш ако не го е продал!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 16.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 318ис
Мечтае да кара: //М-Без Значение

Мнение от guns3 » 10 Юли 2008, 21:22

Nukem написа:Цената за липа и всичко което ти трябва да го сложиш е 127лв и съм ти я написал горе от вари2000,а колегите не предлагат само лип защото навсякаде се продава бронята комплект,пък и няма да легне по евтин от дару и вари!Civik имаше един карбонов който го даваше отделно може да го питаш ако не го е продал!

Благодаря Колега-А имаш ли идея за цената на лайсните на бронята-Всичките :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3701
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Мнение от Nukem » 10 Юли 2008, 21:27

Върти ми се 300 и нещо в главата ,но не съм сигурен!
Може да провериш сам!
Отиваш в realoem.com ,намираш часта която те интересува копираш и номера и проверяваш с номера във вари или дару каква е цената:
http://www.vari-bg.com/?act=content&rec=1
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3390
Регистриран на: 15.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 328i Turbo
Мечтае да кара: BMW F10 M5

Мнение от ///Ivan » 10 Юли 2008, 21:29

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 16.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 318ис
Мечтае да кара: //М-Без Значение

Мнение от guns3 » 11 Юли 2008, 19:03

Nukem написа:Върти ми се 300 и нещо в главата ,но не съм сигурен!
Може да провериш сам!
Отиваш в realoem.com ,намираш часта която те интересува копираш и номера и проверяваш с номера във вари или дару каква е цената:
http://www.vari-bg.com/?act=content&rec=1

Колеги никой ли не може да ми каже някаква цена на тези лаисни !!!! Нещо не мога да им проверя цената във Вари или Дару!! Ако някой знае цената-дори и на някой по евтин вариант(ако има) да пише -Ще съм Благодарен :)


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 11 Юли 2008, 19:11

Предна дясна(пред пасажера - става и от сток броня)
Номенклатурен номер : 51112265638
Описание : ЛАЙСНА
Ед.цена (с ДДС) : 35.88 BGL
Няма наличност
Дару Кар АД си запазва право за промени в цените

Малката лайстна
Номенклатурен номер : 51112265639
Описание : ЛАЙСНА ТЕГЛИЧ
Ед.цена (с ДДС) : 6.48 BGL
Няма наличност
Дару Кар АД си запазва право за промени в цените

Тая под номера
Номенклатурен номер : 51112265632
Описание : ЛАЙСНА
Ед.цена (с ДДС) : 41.28 BGL
Няма наличност
Дару Кар АД си запазва право за промени в цените

Пред шофьора
Номенклатурен номер : 51112265637
Описание : ЛАЙСНА
Ед.цена (с ДДС) : 35.88 BGL
Няма наличност
Дару Кар АД си запазва право за промени в цените

Дано съм ти бил полезен[/b]
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 355
Регистриран на: 16.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: 318ис
Мечтае да кара: //М-Без Значение

Мнение от guns3 » 11 Юли 2008, 19:26

Хиляди Благодарности!!!!! :D

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook