Помогнете моля

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: Sofia

Помогнете моля

Мнение от kosicata » 10 Юли 2008, 21:02

Колеги,както писах в предната тема наскоро ми предстоеше смяна на ремъци,ролки и т.н.Е смених ги.Обачееееее.........Появи се един шум които е не6то като стържене и е много тих,чува се само на празен ход и не винаги.От какво може да е?Дали ролките още не са се разработили,или......
Направихме опит и разглобихме отново и когато сменихме едната ролка със старата,шума изчезна,но когато си отидох вкъщи пак се появи :help: Да не е нещо фатално и от какво може да е?Някоя част да сме пропуснали или центровка нещо или........ де да знам!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 67
Регистриран на: 5.08.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ШесТакА пОд КапАкА да РЕВЕ...

Мнение от DDR » 10 Юли 2008, 22:42

Колега да не е от шайба на компресора на климата? Ако имаш де?
Иначе да не е нещо покривена при монтажа новата че има някои "майстори" с чука монтират нова част
Ако я мАчкАш... и дреХите от гЪрбА ще ти ИЗгОРИ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1688
Регистриран на: 19.02.2008
Местоположение: Павликени
Пол: Мъж
Кара: E39 530d touring

Мнение от cucko » 10 Юли 2008, 22:46

Амортисьорчето на обтегачния ремък ;) При мен беше от това...напълно беше разпиляно смених го още когато купих колата и ми струваше 117 лв. преди 1 година и 2 месеца

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Мнение от TEODORO6 » 10 Юли 2008, 22:49

С какъв мотор си?
С М40 ли?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Мнение от TEODORO6 » 10 Юли 2008, 23:17

Ако си с М40 тие много натегнат агренажния ремак и затова е така.
Отпусниго малко и ще се управи.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: Sofia

йхжкжфхнфбжклй

Мнение от kosicata » 11 Юли 2008, 23:19

Колеги оправих го :D :D :D Отидох при Ники,оказа се много свестен човек(както предполагам и повечето тук) и много ми помогна.Свалихме пак ремъците и ролките и ги сложихме отново само,че съвсем малко по-малко натегнахме ремъка и ролките и:Ооооо чудо!!!А пича ми разглабя 1000000 пъти колата и ми я гледа от къде може да е и въобще се оказа пич от всякъде! БЛАГОДАРЯ на всички,които се опитахте да ми помогнете.Ако има нещо пак ще питам,но дано не се появи,а междувпрочем се оказа,че старият ремък е като нов и ролките също,но.... несъжалявам.Благодаря още веднъж на всички!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 864
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Мнение от PIPERKOV » 12 Юли 2008, 11:04

А този Ники 4лен ли е на форума 4е искам да му отправя един въпрос за ангренажния ремък,6тото турсух с търса4ката ама ни6то не намирам.Интересуваме някой знаели как то4но става зацепването на този ремък как се гласят белезите спрямао ремъка за мотор М40 1.6 става дума.много 6те съм благодарен ако някой ми помогне

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: Sofia

фнхйхйкгйл

Мнение от kosicata » 12 Юли 2008, 13:41

Там се прави центровка и тя е много важна,има 1 червен зъб на едното зъбно колело и се прави спрямо него,но е много трудно да го намериш ако не са ти го показали и не знаеш за какво става дума,и аз бих могъл да ти я направя,но по добре се обърни към Ники.Тои е член на форума,но сега е в провинцията и ще си доиде в неделя.Ако искаш ще ти дам тела му да му звъннеш.Кажи,че аз съм му го дал да не се разсърди нещо.
0894391917

ентусиаст
Аватар
Мнения: 864
Регистриран на: 19.08.2005
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW e60 530i SMG

Мнение от PIPERKOV » 12 Юли 2008, 18:25

по телефона трудно 6те се разберем за6тото не съм от софия,но ако ми как каже6 как се пи6е за да му пратя един въпрос на ли4на 6те съм благодарен

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Re: йхжкжфхнфбжклй

Мнение от TEODORO6 » 12 Юли 2008, 20:15

Свалихме пак ремъците и ролките и ги сложихме отново само,че съвсем малко по-малко натегнахме ремъка и ролките и:Ооооо чудо!!!




:yes: :yes: :yes:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: Sofia

;lk;/kjll;/jk

Мнение от kosicata » 13 Юли 2008, 16:46

NikiNikolov се пише,направо го питаи него за какво иде реч.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 30.01.2008
Местоположение: Sofia

fgdjhjkljl

Мнение от kosicata » 13 Юли 2008, 16:54

Ники,новите ролки и ремъка са на 6!Освен тихият баварски звук и ръмженето от ауспуха нищо не се чува ,даже е още по тихичка и отпреди :D :D :D

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook