питане!

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

питане!

Мнение от super_mario » 09 Юли 2008, 20:05

мисля да си купя кабели за свещи на моята бима някои савет ква марка да са те и кви цени са?
316 м40 93 год.
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 27.04.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: M42 POWER

Мнение от petio_bmw 318is » 09 Юли 2008, 20:46

около 200 лева

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 09 Юли 2008, 23:36

ква марка са тея евтиниики?
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1266
Регистриран на: 27.04.2008
Местоположение: Пазарджик
Пол: Мъж
Кара: M42 POWER

Мнение от petio_bmw 318is » 10 Юли 2008, 9:51

незапомних марката незнам

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3210
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Мнение от laviatan » 10 Юли 2008, 10:27

имам един комплект чисто нови немски оригинални - BREMI
200 ЛВ.- с датчика са си , и със всичките му там пластмаси за захващане и прикриване на кабелите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 10 Юли 2008, 11:16

защо ги продаваш тогава?
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3210
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Мнение от laviatan » 10 Юли 2008, 11:48

ми щото доидоха когато вече бях продал колата- :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 10 Юли 2008, 11:55

дамо да ти кажа че си намерих за 180 лв на бош оргинални
затова че са много пари тея твоите
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3210
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Мнение от laviatan » 10 Юли 2008, 12:32

:mhihi: -вземи си ОРИГИНАЛЕН бош :mhihi:
от забода като излиза колата излиза с тия кабели които предлагам-не се натискам :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 10 Юли 2008, 22:33

Ха оригинален БОШ, официален вносител, да ги таковам. Вчера смених на един колега ангренажния ремък и все ролки и като запали после колата почна едно виене, жулене на метал - ужас. Утре ще връщаме старите ролки, че това е доста неприятно. Пък оригинален БОШ, по-добре ДАЙКО, от както карам коли само дайко ползвам и нямам проблеми и не бих сменил марката, НО ако има наистина оригинално защо пък не.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 13 Юли 2008, 0:02

само има един малък проблем незнам на моите кабели дали имам датчик на единия и как мога да разбера дали имам?
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 13 Юли 2008, 16:07

Колега аз си зех за 230 лева на BERU, ама ко питаш мен тия които продава колегата "laviatan" са по добри от БОШ-а, честно казано доста хора са ми изразявали отрицателно мнение за БОШ.И с майсори съм говорил и тука из темите съм чел доста и отвсякъде ме съветват за свещи и кабели да НЕ си взимам БОШ и Шампион.Така че моя съвет е дай по добре 20 кинта отгоре и си земи наистина оригинални кабели.
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 13 Юли 2008, 17:30

а аз дали имам датчик на моите?
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 13.04.2008
Пол: Мъж
Кара: ски и свири на цигулка

Мнение от super_mario » 14 Юли 2008, 21:26

IMAT LI DAT4IK ILI NE NQKOI MOJELI DA MI KAJE? :help: :twisted:
БМВ е религия чада мой ,споменаването на Марката до марки като опел и други кокошарници е обидно ! Карайте си там недозавиващите, балонообразни, бавнооборотни автомобилчета, чието задвижване е на неправилните колела ,оставете ни нас балъците каращи 8-10 годишни БМВ-та на цената на 3 опела!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 14 Юли 2008, 21:43

Аз лично незнам, дано някой друг да каже :)
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook