БМВ Е36 325тдс разход ???
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
17 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
- B1ZzY_BMW
-
320i
-
- Мнения: 160
- Регистриран на: 10.05.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E61 BMW E36
- Мечтае да кара: Мковица
- Детайли за колата: BMW E61 530d 08"black-sapphire metallic" / BMW E36 318i Touring 98"cosmosschwarz metallic 303.
БМВ Е36 325тдс разход ???
Имам 1 въпрос ! Понеже сега ще си зимам БМВ 325тдс и ме интересува разхода колко ще харчи ???

- Doberman_vas
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 417
- Регистриран на: 30.08.2007
- Местоположение: Sofia
- Пол: Мъж
колкото го насъпваш колега. Ако го караш все след 4 ще лапа
иначе аз съм автомат, градско около 10 в софия, пак според зависи , извън 7-8, пак според тежестта на десният крак.
иначе аз съм автомат, градско около 10 в софия, пак според зависи , извън 7-8, пак според тежестта на десният крак.
Ще ви отвеем с дизелите ей! Ако не ви отвеем, ще ви опушим, така че да ни запомните.
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.
- B1ZzY_BMW
-
320i
-
- Мнения: 160
- Регистриран на: 10.05.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E61 BMW E36
- Мечтае да кара: Мковица
- Детайли за колата: BMW E61 530d 08"black-sapphire metallic" / BMW E36 318i Touring 98"cosmosschwarz metallic 303.
Колега има обаче една подробност че аз няма да давам пари за дизелbmwdriver написа:Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.
B1ZzY_BMW написа:Колега има обаче една подробност че аз няма да давам пари за дизелbmwdriver написа:Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.![]()
![]()
ще сипвам 2 пъти в седмицата по 25 л
Ми тогава що те боли колко харчи?

- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
B1ZzY_BMW написа:Колега има обаче една подробност че аз няма да давам пари за дизелbmwdriver написа:Ще харчи толко,че да няма смисъл да караш дизел.Поддръжката е
доста по-скъпа от на една 320-ка примерно.А за гориво ще даваш
едни и същи пари.![]()
![]()
ще сипвам 2 пъти в седмицата по 25 л
Ако разчиташ да караш само със тия 50 лева седмично...
Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това.....
Синтаксис от ергативен тип, в който пециенсът е в субектна позиция, а агенсът - в ергативна
Какво е П.У.Т.К.А ?
Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията
Синтаксис от ергативен тип, в който пециенсът е в субектна позиция, а агенсът - в ергативна
Какво е П.У.Т.К.А ?
Това е Пункт за Управление и Тактическа Координация на Авиацията
- boywalking
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 726
- Регистриран на: 16.06.2008
- Местоположение: Kassel/Germany
- Пол: Мъж
- Кара: е39
- Мечтае да кара: E38
2 пъти в седмицата по 25 л (демек 25 литра) далеч не са 50лв, бензина отдавна не е по левче.... нафтата е над 2.50лв... но грубо това са му около 120-130лв на седмица аванта,... а сметни на месец,.... колега уреди ни и нас !

Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...
- B1ZzY_BMW
-
320i
-
- Мнения: 160
- Регистриран на: 10.05.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E61 BMW E36
- Мечтае да кара: Мковица
- Детайли за колата: BMW E61 530d 08"black-sapphire metallic" / BMW E36 318i Touring 98"cosmosschwarz metallic 303.
Добра идеа ма нема как аз ще трябва си храна моето 2 пути в седмицата за мене е перфе тъкмо няма да давам пари за дизелboywalking написа:2 пъти в седмицата по 25 л (демек 25 литра) далеч не са 50лв, бензина отдавна не е по левче.... нафтата е над 2.50лв... но грубо това са му около 120-130лв на седмица аванта,... а сметни на месец,.... колега уреди ни и нас !![]()
![]()
- matros
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 461
- Регистриран на: 20.10.2007
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: Е36 325 ТД
- vanci88
- ентусиаст
-
- Мнения: 1087
- Регистриран на: 6.12.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 98 325 tds M пакет touring
- Мечтае да кара: M6
- Детайли за колата: Фабричен М пакет, индивидуал,телефон и много други екстри...
10-13л на 100 зави си от стила на каране и къде се кара в софия и дали с клима.... падал съм и на 9 извън София 6-7,5... и още нещо 320 бензин под 16 на 100 не пада в задръстванията в София и то при бабешко каране! сега ако някой си кара 320ката нощем само може и по-малко.... освен това 325 тдс с чип наказва 320 сток и 320+ чип 
- vanci88
- ентусиаст
-
- Мнения: 1087
- Регистриран на: 6.12.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 98 325 tds M пакет touring
- Мечтае да кара: M6
- Детайли за колата: Фабричен М пакет, индивидуал,телефон и много други екстри...
...
имам един приятел който кара 325тдс разхода му извън градско е 6.3 при нормално каране а градско около 12.5
17 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани



