Дебитомер не функционира! Help
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
18 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- Батька Махно
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 126
- Регистриран на: 10.03.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ 320 купе , 94
====Та отвори го и чакаме инфо кво си направил! ==== Надявам се доста да почакате
,защото моят засега си работи без проблеми!Исках да помогнем на колегата и се радвам за подробната информация.Благодаря на всички,които се включиха!А ако се наложи да правя гореописаните процедури непременно ще докладвам за резултата
или така 
или така 
Бог създаде ВМW, а хората-всичко останало!
- someone
- сбъркал колата, но не и форума
-
- Мнения: 1494
- Регистриран на: 25.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: е70
slatanic написа:Той дебитомера,че се отваря отваря се.Но,че с отварянето няма да се оправи,няма да се оправи...Та отвори го и чакаме инфо кво си направил!
Абе, Никола Дановски (Бат Колю) казва, че ги отваря и оправя...
ей Батъх, аз те чакам ти да кажеш какво си наптравил бре !!!!
При мен се оказа че проблема идвал че меши газ с бенз... Газовата се разсмърдяла... Бех на границата да я изскубна и още не съм се успокоил, ама откакто чух че 40% от световните доставки на петрол може да бъда ограничени съвсем скоро - ще се въздържа
При мен се оказа че проблема идвал че меши газ с бенз... Газовата се разсмърдяла... Бех на границата да я изскубна и още не съм се успокоил, ама откакто чух че 40% от световните доставки на петрол може да бъда ограничени съвсем скоро - ще се въздържа
18 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
