Дебитомер не функционира! Help

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320 купе , 94

Мнение от Батька Махно » 09 Юли 2008, 22:37

====Та отвори го и чакаме инфо кво си направил! ==== Надявам се доста да почакате :lol: ,защото моят засега си работи без проблеми!Исках да помогнем на колегата и се радвам за подробната информация.Благодаря на всички,които се включиха!А ако се наложи да правя гореописаните процедури непременно ще докладвам за резултата :type: или така :bchug:
Бог създаде ВМW, а хората-всичко останало!

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 10 Юли 2008, 0:44

slatanic написа:Той дебитомера,че се отваря отваря се.Но,че с отварянето няма да се оправи,няма да се оправи...Та отвори го и чакаме инфо кво си направил! :winky:


Абе, Никола Дановски (Бат Колю) казва, че ги отваря и оправя...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 50
Регистриран на: 17.09.2007

Мнение от powerpz » 11 Юли 2008, 11:58

ей Батъх, аз те чакам ти да кажеш какво си наптравил бре !!!! :mhihi: :mhihi:
При мен се оказа че проблема идвал че меши газ с бенз... Газовата се разсмърдяла... Бех на границата да я изскубна и още не съм се успокоил, ама откакто чух че 40% от световните доставки на петрол може да бъда ограничени съвсем скоро - ще се въздържа :twisted:

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook