от капачката на маслото на двигателя тече масло
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
14 мнения
• Страница 1 от 1
- boywalking
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 726
- Регистриран на: 16.06.2008
- Местоположение: Kassel/Germany
- Пол: Мъж
- Кара: е39
- Мечтае да кара: E38
от капачката на маслото на двигателя тече масло
вчера беше измит двигателя, а днеска след 30-тина км каране като дигнах капака ми направи впечатление че има немалка вадичка от масло, явно капачката не уплътнява хубаво,... какво да правя, нова ли трябва да търся или има оправия ?
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...
- flober
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 556
- Регистриран на: 29.01.2006
- Местоположение: ELHOVO
- Пол: Мъж
- Кара: G30
- boywalking
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 726
- Регистриран на: 16.06.2008
- Местоположение: Kassel/Germany
- Пол: Мъж
- Кара: е39
- Мечтае да кара: E38
колко струва такава ?
и няма ли начин само уплътнението да се смени или нещо от тоя род ???
и няма ли начин само уплътнението да се смени или нещо от тоя род ???
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...
- vitamincpp
- ентусиаст
-
- Мнения: 1198
- Регистриран на: 16.04.2006
- Местоположение: София
- Кара: e46 330Ci convertible
Стига сте му оригиналничели на човека бре, какви хора сте вие?
Номенклатурен номер : 11121743294
Описание : КАПАК (11127509328)
Ед.цена (с ДДС) : 10.08 BGL
Това ми показва справката за моята капачка. Влез в RealOem и виж твоята.
RealOEM.com Home => Select another car => ENGINE => CYLINDER HEAD
Това е пътя до нея.
Ходи си купувай една нова и си решавай проблемите. Хубаво се ебавате с човека да си сложи капачка от туба, но едва ли бихте го направили на вашата кола.
Номенклатурен номер : 11121743294
Описание : КАПАК (11127509328)
Ед.цена (с ДДС) : 10.08 BGL
Това ми показва справката за моята капачка. Влез в RealOem и виж твоята.
RealOEM.com Home => Select another car => ENGINE => CYLINDER HEAD
Това е пътя до нея.
Ходи си купувай една нова и си решавай проблемите. Хубаво се ебавате с човека да си сложи капачка от туба, но едва ли бихте го направили на вашата кола.
- boywalking
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 726
- Регистриран на: 16.06.2008
- Местоположение: Kassel/Germany
- Пол: Мъж
- Кара: е39
- Мечтае да кара: E38
нмаерих си, на една бензиностанция имаше такива и си взех за 7.50лв
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...
- стан
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2402
- Регистриран на: 2.09.2007
- Местоположение: София
- Кара: '94 Opel Corsa B
liloff написа:Стига сте му оригиналничели на човека бре, какви хора сте вие?
Номенклатурен номер : 11121743294
Описание : КАПАК (11127509328)
Ед.цена (с ДДС) : 10.08 BGL
Това ми показва справката за моята капачка. Влез в RealOem и виж твоята.
RealOEM.com Home => Select another car => ENGINE => CYLINDER HEAD
Това е пътя до нея.
Ходи си купувай една нова и си решавай проблемите. Хубаво се ебавате с човека да си сложи капачка от туба, но едва ли бихте го направили на вашата кола.
За уплътнението става въпрос и то наистина е същото
- emiche
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 506
- Регистриран на: 29.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: го шано
- Мечтае да кара: още по-шано
- Детайли за колата: Излъскан сток
ок
Аз в щатите си карах един плимут с капачка от мляко 6 месеца без ядове и то на антифриза, казаха ми в сервиза, че от еди коя си марка мляко ставало и аз отидох да проверя и наистина стана..... 
- Батька Махно
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 126
- Регистриран на: 10.03.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ 320 купе , 94
нмаерих си, на една бензиностанция имаше такива и си взех за 7.50лв Е,да беше казал и коя е бензиностанцията
,че не си само ти с такъв проблем
Бог създаде ВМW, а хората-всичко останало!
- boywalking
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 726
- Регистриран на: 16.06.2008
- Местоположение: Kassel/Germany
- Пол: Мъж
- Кара: е39
- Мечтае да кара: E38
Батька Махно написа:нмаерих си, на една бензиностанция имаше такива и си взех за 7.50лв Е,да беше казал и коя е бензиностанцията,че не си само ти с такъв проблем
На бул. Европа точно след завода на Нестле-София, което е след Мото Пфое-то (посока Банкя - не центъра) има една маааалка бензинджийница и там има, има и хубаво масло наливно.... аз си взех от там за мойта 10w40 на ЕЛФ за около 9лв литъра,... имат и други дрънкулки и глупости и то ефтино
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...
- Батька Махно
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 126
- Регистриран на: 10.03.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: БМВ 320 купе , 94
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
Не се хвали с това масло че всеки ще те наплюе за БМВ само кастрол или БМВ масло
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
14 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


