от капачката на маслото на двигателя тече масло

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

от капачката на маслото на двигателя тече масло

Мнение от boywalking » 01 Юли 2008, 15:22

вчера беше измит двигателя, а днеска след 30-тина км каране като дигнах капака ми направи впечатление че има немалка вадичка от масло, явно капачката не уплътнява хубаво,... какво да правя, нова ли трябва да търся или има оправия ?
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 556
Регистриран на: 29.01.2006
Местоположение: ELHOVO
Пол: Мъж
Кара: G30

Мнение от flober » 01 Юли 2008, 15:46

моят тдс беше тъка с нова капачка си реших проблема
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 01 Юли 2008, 17:57

колко струва такава ?
и няма ли начин само уплътнението да се смени или нещо от тоя род ???
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1198
Регистриран на: 16.04.2006
Местоположение: София
Кара: e46 330Ci convertible

Мнение от vitamincpp » 01 Юли 2008, 18:09

Сложи от туба 10 литра същата е :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 04 Юли 2008, 9:15

Стига сте му оригиналничели на човека бре, какви хора сте вие?

Номенклатурен номер : 11121743294
Описание : КАПАК (11127509328)
Ед.цена (с ДДС) : 10.08 BGL

Това ми показва справката за моята капачка. Влез в RealOem и виж твоята.
RealOEM.com Home => Select another car => ENGINE => CYLINDER HEAD
Това е пътя до нея.

Ходи си купувай една нова и си решавай проблемите. Хубаво се ебавате с човека да си сложи капачка от туба, но едва ли бихте го направили на вашата кола.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 04 Юли 2008, 10:21

нмаерих си, на една бензиностанция имаше такива и си взех за 7.50лв
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 04 Юли 2008, 11:36

liloff написа:Стига сте му оригиналничели на човека бре, какви хора сте вие?

Номенклатурен номер : 11121743294
Описание : КАПАК (11127509328)
Ед.цена (с ДДС) : 10.08 BGL

Това ми показва справката за моята капачка. Влез в RealOem и виж твоята.
RealOEM.com Home => Select another car => ENGINE => CYLINDER HEAD
Това е пътя до нея.

Ходи си купувай една нова и си решавай проблемите. Хубаво се ебавате с човека да си сложи капачка от туба, но едва ли бихте го направили на вашата кола.


За уплътнението става въпрос и то наистина е същото :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 506
Регистриран на: 29.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го шано
Мечтае да кара: още по-шано
Детайли за колата: Излъскан сток

ок

Мнение от emiche » 04 Юли 2008, 13:03

Аз в щатите си карах един плимут с капачка от мляко 6 месеца без ядове и то на антифриза, казаха ми в сервиза, че от еди коя си марка мляко ставало и аз отидох да проверя и наистина стана..... :mhihi:
Изображение
Дизелите са мъртви души.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320 купе , 94

Мнение от Батька Махно » 07 Юли 2008, 0:33

нмаерих си, на една бензиностанция имаше такива и си взех за 7.50лв Е,да беше казал и коя е бензиностанцията :lol: ,че не си само ти с такъв проблем
Бог създаде ВМW, а хората-всичко останало!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 726
Регистриран на: 16.06.2008
Местоположение: Kassel/Germany
Пол: Мъж
Кара: е39
Мечтае да кара: E38

Мнение от boywalking » 07 Юли 2008, 1:11

Батька Махно написа:нмаерих си, на една бензиностанция имаше такива и си взех за 7.50лв Е,да беше казал и коя е бензиностанцията :lol: ,че не си само ти с такъв проблем


На бул. Европа точно след завода на Нестле-София, което е след Мото Пфое-то (посока Банкя - не центъра) има една маааалка бензинджийница и там има, има и хубаво масло наливно.... аз си взех от там за мойта 10w40 на ЕЛФ за около 9лв литъра,... имат и други дрънкулки и глупости и то ефтино
Жената е нежна струна, просто трябва да знаеш как да я опънеш...

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 126
Регистриран на: 10.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ 320 купе , 94

Мнение от Батька Махно » 08 Юли 2008, 13:06

Благодаря,колега :yes:
Бог създаде ВМW, а хората-всичко останало!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1346
Регистриран на: 11.06.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e46 M54 '01

:)

Мнение от jbankov » 15 Юли 2008, 17:50

Привет:)Аз днес си купих нова капачка от АутоХелп на "Симеон"-8,60лв.На мен също ми течеше по малко от капачката.Дано да се оправи.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 15 Юли 2008, 18:10

Баси, 1лв. ви се досвидя да си купите оригинална ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Мнение от pistata9889 » 15 Юли 2008, 23:08

Не се хвали с това масло че всеки ще те наплюе за БМВ само кастрол или БМВ масло
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook