датчика на бензиномера ми прави проблеми
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
26 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
- 4oveka
- Потребител
-
- Мнения: 18
- Регистриран на: 18.06.2008
- Местоположение: EV
- Пол: Мъж
- Кара: 520i
- Мечтае да кара: 635csi
- Детайли за колата: huligan
датчика на бензиномера ми прави проблеми
проблема е там че от време на време стрелката за бензина застава на едно място (в средата на червената зона) и трябва да рестартирам самия датчик или да поразбутам кабелчетата на датчика за да се оправи ...дали плаче за смяна? 

При мен проблема е че ми показва по малко гориво от колкото имам, някой път се оправя и показва точно но като друсне някъде и пак пада почти е червеното.
Сега ми кажи кой датчик буташ и каде се намира той?
При мен проблема е на Е34-ката ми но ... все пак кажи.
Поздрави.
Красимир Дянков
Сега ми кажи кой датчик буташ и каде се намира той?
При мен проблема е на Е34-ката ми но ... все пак кажи.
Поздрави.
Красимир Дянков
"Колкото повече, толкова повече!" - Мечо Пух
Penchev написа:... Там когато паднех под 220 км/ч връщах 4-та скорост ,карал съм колата в баирите с по 6400 мин-1
Георги Пенчев
- 4oveka
- Потребител
-
- Мнения: 18
- Регистриран на: 18.06.2008
- Местоположение: EV
- Пол: Мъж
- Кара: 520i
- Мечтае да кара: 635csi
- Детайли за колата: huligan
намира се под задната седалка от лявата страна ..там има един черен капак ...развива се и там е всичко
- snooperchi
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 376
- Регистриран на: 29.05.2006
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: G30 540iX
Какви парички е тоя бензиномер и поплавъка ( Информативно питам ) защото и на мене не ми показва правилно колко бензин имам,а това е МНОГО кофти така :\ 
- adonis
- Потребител
-
- Мнения: 23
- Регистриран на: 22.07.2007
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: 318
- Мечтае да кара: 850
и при мен е така.Понякога като откача едната клема на акумулатора за малко се оправяше,но след някои друг ден пак се разваляше. 

- 4oveka
- Потребител
-
- Мнения: 18
- Регистриран на: 18.06.2008
- Местоположение: EV
- Пол: Мъж
- Кара: 520i
- Мечтае да кара: 635csi
- Детайли за колата: huligan
самата букса на бензиномера прави проблем ...като я откача и закача наново се оправя ..дали проблема е от буксата или поплавака?
- Biggy
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 161
- Регистриран на: 29.04.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: X5 3.0d '13
- Мечтае да кара: М-power
От дясната страна също трябва да имаш поплавък, заедно с помпата. Провери си буксите, виж кабелчетата на самия поплавък, това е често срещан проблем. При мен едно прекъснато кабелче ме дразнеше бая време, докато отказа окончателно. Успех
- Mollov
- Мародератор
-
- Мнения: 12405
- Регистриран на: 28.07.2006
- Местоположение: София
- Кара: some d20s
- 4oveka
- Потребител
-
- Мнения: 18
- Регистриран на: 18.06.2008
- Местоположение: EV
- Пол: Мъж
- Кара: 520i
- Мечтае да кара: 635csi
- Детайли за колата: huligan
мерси колега ...ще проверя и ще пиша пак ..и аз си мисял че е от кабелчетата щото не ми изглеждат добре
- Biggy
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 161
- Регистриран на: 29.04.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: X5 3.0d '13
- Мечтае да кара: М-power
Mollov написа:Koe точно кабелче и къде ти е правило проблема?
Едно от кабелчетата на десния поплавък, от долу в самия резервоар, беше се прекъснало. Като отворих видях че преди това другото е запоявано също. Явно си е детска болест
- 4oveka
- Потребител
-
- Мнения: 18
- Регистриран на: 18.06.2008
- Местоположение: EV
- Пол: Мъж
- Кара: 520i
- Мечтае да кара: 635csi
- Детайли за колата: huligan
- Mollov
- Мародератор
-
- Мнения: 12405
- Регистриран на: 28.07.2006
- Местоположение: София
- Кара: some d20s
26 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

