СПРЯ ДА ВЪРВИ

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 376
Регистриран на: 29.05.2006
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: G30 540iX

Мнение от snooperchi » 23 Юни 2008, 16:46

nakoone написа:Някой знае ли колко струва нов катализатор и дали има разлика за различните модели Е36?
За разлика маи няма ама беше нещо 350-400лв.... + средно гърне мисля ... :roll:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Мнение от TEODORO6 » 23 Юни 2008, 22:59

nakoone написа:Някой знае ли колко струва нов катализатор и дали има разлика за различните модели Е36?




В Дару 2051лв.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 295
Регистриран на: 25.06.2008

прекъсване

Мнение от toni3d1 » 25 Юни 2008, 0:24

Имам един голям проблем с моето BMW E36 316 . когато на 1ва вдигна над 5500 оборота двигателя ми започва да прекъсва . включвам на втора но проблема си остава прекъсва си и няма мощност , чак когато включа на 3та в началото 2-3 сек продължава това прекъсване и след това колата се изтрелва адски бързо сякаш някой я е ритнал отзад . това наистина се окасва проблем особенно при изпреварване когато усетиш , че двигателят ти няма мощност. смених свещи , горивен филтър , ходих дори и на компютър ми закачиха компютъра на колата и казаха , че няма грешки . обаче проблема си остана мн се надявам някой да ми каже от каде може да ми идва този проблем .

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: софия

Мнение от doceto » 15 Юли 2008, 19:53

всъщност се оказа, че датчика на разпределителния вал е заминал, смениха ми го и сега отново полетя зверчето :P Иначе БЛАГОДАРЯ на всички, които помагаха :)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 810
Регистриран на: 24.08.2007
Местоположение: Бургaс\София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: пил

Мнение от EcLipSeR » 15 Юли 2008, 21:36

doceto написа:всъщност се оказа, че датчика на разпределителния вал е заминал, смениха ми го и сега отново полетя зверчето :P Иначе БЛАГОДАРЯ на всички, които помагаха :)

я сподели какви пари ? :)

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook