СПРЯ ДА ВЪРВИ
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
20 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- snooperchi
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 376
- Регистриран на: 29.05.2006
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: G30 540iX
За разлика маи няма ама беше нещо 350-400лв.... + средно гърне мисля ...nakoone написа:Някой знае ли колко струва нов катализатор и дали има разлика за различните модели Е36?
прекъсване
Имам един голям проблем с моето BMW E36 316 . когато на 1ва вдигна над 5500 оборота двигателя ми започва да прекъсва . включвам на втора но проблема си остава прекъсва си и няма мощност , чак когато включа на 3та в началото 2-3 сек продължава това прекъсване и след това колата се изтрелва адски бързо сякаш някой я е ритнал отзад . това наистина се окасва проблем особенно при изпреварване когато усетиш , че двигателят ти няма мощност. смених свещи , горивен филтър , ходих дори и на компютър ми закачиха компютъра на колата и казаха , че няма грешки . обаче проблема си остана мн се надявам някой да ми каже от каде може да ми идва този проблем .
- EcLipSeR
- ентусиаст
-
- Мнения: 810
- Регистриран на: 24.08.2007
- Местоположение: Бургaс\София
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: пил
doceto написа:всъщност се оказа, че датчика на разпределителния вал е заминал, смениха ми го и сега отново полетя зверчетоИначе БЛАГОДАРЯ на всички, които помагаха
я сподели какви пари ?
20 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
