СПРЯ ДА ВЪРВИ

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: софия

СПРЯ ДА ВЪРВИ

Мнение от doceto » 21 Юни 2008, 19:08

Здравейте колеги, от няколко дни зверчето ми спря да върви, просто няма мощност, едвам припилва гуми и не ще да набира бързо, пробвах бензина - сипах от друго масто - няма разлика, съединителя не боксува, свещи, въздушен и горивен филтър на 2000 км., свалях клемата на акумулатора да не би да е набило грешки - не се оправя, все едно съм пуснал климатика и дърпам голямо ВОЛВО, иначе пали без проблем на 1/4 оборот, но мощността избягал Дайте съвет !

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2253
Регистриран на: 22.01.2007
Местоположение: В.Търново
Пол: Мъж
Кара: ...don`t drive fast, just fly low
Мечтае да кара: E36 M3

Мнение от BT9028BA » 21 Юни 2008, 20:10

Провери си бубините да няма някой избила - също виж и ламда сондата - компресия на двигателя - дебитомера

А най-добре върви на диагностика да ти кажат

Потребител
Аватар
Мнения: 22
Регистриран на: 21.05.2008
Местоположение: Варна
Кара: BMW e60 530 xd

Мнение от Kpuc4aHa » 21 Юни 2008, 20:22

Колега започва ли да трепти мотора когато губи мощтност и оборотите падат....колкото и да настъпваш педала колата невърви но в един момент когато стигнеш 2500-3000 оборота нещата се пооправят...ако имаш тези симптоми и не е от бензина,горивният филтър или бензиновата помпа то поне според мен колега ще да е от ламбда сондата която ти е заминала и дава грешки към компютъра на колата....ако се окаже сомбдата (иди на диагностика) и нямаш парички за нова то качи колата на един канал и с едни клещи прережи кабелите на сомбдата която така или иначе не играе никаква роля ако не работи....тогава ще спре да подава грешки към компютъра и този проблем ще бъде решен.....според мен ще е от сомбдата...незнам какво мислят колегите ще е добре още някое друго мнение :) :!:
Не ходи по чуждите стъпки, защото няма да оставиш следа!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 11.04.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018

Мнение от mihal » 21 Юни 2008, 20:59

Kpuc4aHa написа:....ако се окаже сомбдата (иди на диагностика) и нямаш парички за нова то качи колата на един канал и с едни клещи прережи кабелите на сомбдата която така или иначе не играе никаква роля ако не работи....тогава ще спре да подава грешки към компютъра и този проблем ще бъде решен.....

След тази интервенция като почне да му харчи по 15-20л/100 градско набързо ще събере пари за нова :mhihi:

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: софия

Мнение от doceto » 21 Юни 2008, 21:53

По принцип сте прави, но тя не върви нито под нито над 2500 оборота, а си мисля, ако даваше грешка от ламбдасондата, като свалих клемата на акумулатора, не би ли следвало да изчисти и да тръгне ??? всъщност де да знам, имате ли идея за добър сервиз, ама да не е дару или камор щото там заисват за след 2 седмици ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Варна БГ

.

Мнение от 6efovete » 21 Юни 2008, 23:27

Кой мотор е това колега ? Най добре една диагностика първо на моторетката и тогава ще се изключат доста неща. Това с клемите и грешките добре.. но ако тази сонда или дебитомера са заминали няма как да ги оправиш с махане на акумолатора. Може да са и други неща.. общо взето има една системка от 5 - 6 компонента които работят с тоя компютар и могат много да го объркат работата на мотора ако нещо се прецака от тях. Как ти е разхода? Погледни маслото дали мърда на някъде??? Гасене ли лесно при някоя неравност колата??? Идея за добър сервиз имам и можеш да ми пишеш на лични за да не правя разни реклами тук. Дано да си от София само че там предлагам сервиза.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 14.02.2008
Местоположение: Greece

Мнение от TEODORO6 » 22 Юни 2008, 10:17

и аз имах подобен случей и се оказа задръстен катализатор

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Варна БГ

Мнение от 6efovete » 22 Юни 2008, 11:22

да добра идея е и това.. аз се сетих за други запушвания. при мен от лош бензин обаче бяха станали големи чудесии на единия мотор 1.8

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: софия

Мнение от doceto » 22 Юни 2008, 11:38

мотора е М44, 318is, почти 1900сс, нямам катализатор /махнах го преди 3 месеца/, иначе колата се държи добре, не мени обороти, пали и гасне нормално, обаче установих, че при рязко подаване на газ - мотора глъхне, тормози се някак си и май от там идва всичко, явно ще дрябва добър доктор да я гледа ...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Варна БГ

Мнение от 6efovete » 22 Юни 2008, 12:11

може да е и дебитомера с тези симптоми, но.... написал съм ти на лични телефона и там наи добре знаят. Така не може да се говори нощо

Красива и екстремна
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 14.12.2004
Местоположение: Варна
Пол: Жена
Кара: bmw 328

Мнение от bawarka » 22 Юни 2008, 23:32

още един глас за катализатора :evil:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 191
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: Sofia

Мнение от mityooo » 23 Юни 2008, 0:14

bawarka написа:още един глас за катализатора :evil:


Какво за катализатора :?: Да си сложи нов :?:

doceto написа:нямам катализатор /махнах го преди 3 месеца/
0898578595

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1237
Регистриран на: 20.05.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Touring

Мнение от nakoone » 23 Юни 2008, 14:34

Някой знае ли колко струва нов катализатор и дали има разлика за различните модели Е36?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1293
Регистриран на: 4.07.2005
Местоположение: Сливен О.С :))
Пол: Мъж
Кара: дизелaка да пропушва
Мечтае да кара: НА БАБА ЯГА МЕТЛАТА :D:D

Мнение от LAST RIDE » 23 Юни 2008, 14:53

proveri si vakumnite marku4i :!:

pri pe4kata (znam 4e razlikata e ogromna no....) be6e izlqzlo vakumnoto marku4i i ima6e podobni simptomi
Заменям си усилвателя!!

viewtopic.php?f=64&t=228928

коментар:
исках BMW,но татко каза не.......по добре да си взема SUZUKI IGNIS пък и те BMW нестават... :D

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2067
Регистриран на: 20.01.2006
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Кара: МПС-та
Мечтае да кара: самолет

Мнение от turbo » 23 Юни 2008, 15:13

mihal написа:
Kpuc4aHa написа:....ако се окаже сомбдата (иди на диагностика) и нямаш парички за нова то качи колата на един канал и с едни клещи прережи кабелите на сомбдата която така или иначе не играе никаква роля ако не работи....тогава ще спре да подава грешки към компютъра и този проблем ще бъде решен.....

След тази интервенция като почне да му харчи по 15-20л/100 градско набързо ще събере пари за нова :mhihi:


САКЪН!!! Яваш с клещите само!!! Ламбда сондата при БМВ е на букса алоу! Откачаш буксата, увиваш с изолирбанд и си готов. Буксата е на около 2 или 3 педи от самата сонда и е закачена за купето.
БМВ на газ не може ли? Ето тук ти прочети и отново помисли! Изображение 552 к.с. GAS POWERED
Video -> AC Schnitzer GP3.10; Video -> AC Schnitzer GP3.10 "There are days in your life..."

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook