"Почистване" на тапицерията на тавана.

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Бургас

"Почистване" на тапицерията на тавана.

Мнение от CarrollShelby » 10 Юни 2008, 19:57

Правели ли сте го този номер и с какви препарати...Чух че тапицерията провисвала след "изкъпването"...Дайте някви идеи,че искам да я свърша тази работа... :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Мнение от Mpower84 » 10 Юни 2008, 20:04

И аз така знам, че провисва.Пробвай с Меглио.Сложи само една цъкалка като на препаратите за прозорци и леко напръскваш и после пак леко с един парцал ибираш мърсотията.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 10 Юни 2008, 20:31

Mайтапа настрана, но точно с препарат за прозорци измих моята. Много внимателно и леко и стана като нова.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Бургас

Мнение от CarrollShelby » 10 Юни 2008, 21:09

Ама с каква четка или с кърпа ли с какво???То това ми е зора...Препарати бол...

:mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Мнение от Mpower84 » 10 Юни 2008, 21:12

CarrolShelby написа:Ама с каква четка или с кърпа ли с какво???То това ми е зора...Препарати бол...

:mhihi:

Кърпа колега и по-нежно!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1499
Регистриран на: 13.08.2007

Мнение от GVT » 10 Юни 2008, 21:33

Mpower84 написа:
CarrolShelby написа:Ама с каква четка или с кърпа ли с какво???То това ми е зора...Препарати бол...

:mhihi:

Кърпа колега и по-нежно!
Като по дамско дупе,че ойде тавана. :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Бургас

Мнение от CarrollShelby » 10 Юни 2008, 21:41

хаха...Ок.А да не земе да пропадне че... :mhihi:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3380
Регистриран на: 10.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от kdl » 10 Юни 2008, 21:43

:mhihi: :mhihi: :mhihi:
Със едни много меки кърпи или памучно парцалче. И по-нежно от в/у дамско дупе да играеш, че дамските дупета много извращения понасяли, и после още искат, а тавана най-много да се осере ;)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 920
Регистриран на: 3.05.2007
Местоположение: варна на морето
Пол: Мъж
Кара: BMW E60
Мечтае да кара: бмв М3,M5,X6
Детайли за колата: E60 530D 218коня

Мнение от spens_82 » 10 Юни 2008, 22:10

колеги по добре неги пипаите ,6тот да не стане като моя-направо поедно време ми се захлюпи на главата и станах като някои КОВЕИСКИ ШЕИХ :uups:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Варна БГ

.

Мнение от 6efovete » 10 Юни 2008, 23:45

колеги :) и аз съм ги чувал такива истории за провисването. На мен ми провисна само от люка и се чудя какво да го правя. Някои спомена че имало един маистор които ги сменял и ставали като нови. Определено ако успея да сменя тази смрад много ще ми се промени атмосфетара в колата. Само да намерим маистора кои е???

Мечтае за Z3 M Coupe
Аватар
Мнения: 8695
Регистриран на: 9.02.2003
Местоположение: Сoфия
Кара: '99 530dА Touring

Мнение от err0r » 10 Юни 2008, 23:51

Аз преди точно една година реших да зачиста тапицерията на тавана. Пробвах с меглио и кърпа само н шибидаха и преди около месец квадрата на шибидаха съвсем се свлече... :(
Изображение

Emotionally Unstable
Аватар
Мнения: 1204
Регистриран на: 22.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Convertible

Мнение от Бибо » 11 Юни 2008, 0:11

.....не се занимавай с глупости........или си карай с този таван (макар и мръсен) или го претапицирай (около 100лв -труд и материали) , всички е36-ци са заводско с тая "екстра"-"падащ " таван и "ветреещи" се тапицерии на корите (на вратите)


п.п. не се заяждам - просто съвет от патил :winky:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 24.03.2008
Местоположение: Варна БГ

.

Мнение от 6efovete » 11 Юни 2008, 0:15

проклетия таван :) хаха поне някои да каже къде да го сменим. моят е бил бял преди явно или мнгоо светъл но сега е на задник станал и направо.... не мога да го трая/

селянина с колелото
Аватар
Мнения: 316
Регистриран на: 14.08.2006
Местоположение: В колата Град: Враца/София
Пол: Мъж
Кара: тролей
Мечтае да кара: влак

Мнение от b0k0 » 11 Юни 2008, 2:07

На седана си ми беше много запазен тавана.. ама сега на купето... стаааааад :) и затова го претапицирах.. цената не е като да го почистиш ама тоя нямаше накъде :)
02' BMW E39 530d
96' BMW E36 316i coupe
95' Mercedes-Benz W202 C220
94' LADA 2104 (Червения лебед)
93' BMW E36 316i
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение БМВ във Facebook | www.kUkUrUkU.eU

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 22.02.2007
Местоположение: Drujba City
Пол: Мъж
Кара: E36 318IA Cabrio

Мнение от paco_sf » 11 Юни 2008, 9:27

Същия проблем - провиснал и почернял таван. Решението беше претапициране на целия и ми излезна точно 110 кинта с 4-те колонки, последва чистене на сенниците и дръжките на тавана и сега е като ново сичко. Иначе преди беше доста дразнещо само ми опираше в главата да не говорим като си направа косата. ;)

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook