"Почистване" на тапицерията на тавана.
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
35 мнения
• Страница 1 от 3 • 1, 2, 3
- CarrollShelby
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 286
- Регистриран на: 11.02.2008
- Местоположение: Бургас
"Почистване" на тапицерията на тавана.
Правели ли сте го този номер и с какви препарати...Чух че тапицерията провисвала след "изкъпването"...Дайте някви идеи,че искам да я свърша тази работа... 

- Mpower84
- ентусиаст
-
- Мнения: 1200
- Регистриран на: 25.08.2007
- Местоположение: Перник
- Пол: Мъж
- Кара: '03 330xd M57N Sedan
И аз така знам, че провисва.Пробвай с Меглио.Сложи само една цъкалка като на препаратите за прозорци и леко напръскваш и после пак леко с един парцал ибираш мърсотията.
- Mpower84
- ентусиаст
-
- Мнения: 1200
- Регистриран на: 25.08.2007
- Местоположение: Перник
- Пол: Мъж
- Кара: '03 330xd M57N Sedan
CarrolShelby написа:Ама с каква четка или с кърпа ли с какво???То това ми е зора...Препарати бол...
Кърпа колега и по-нежно!
- spens_82
- ентусиаст
-
- Мнения: 920
- Регистриран на: 3.05.2007
- Местоположение: варна на морето
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E60
- Мечтае да кара: бмв М3,M5,X6
- Детайли за колата: E60 530D 218коня
колеги по добре неги пипаите ,6тот да не стане като моя-направо поедно време ми се захлюпи на главата и станах като някои КОВЕИСКИ ШЕИХ 
.
колеги
и аз съм ги чувал такива истории за провисването. На мен ми провисна само от люка и се чудя какво да го правя. Някои спомена че имало един маистор които ги сменял и ставали като нови. Определено ако успея да сменя тази смрад много ще ми се промени атмосфетара в колата. Само да намерим маистора кои е???
- err0r
- Мечтае за Z3 M Coupe
-
- Мнения: 8695
- Регистриран на: 9.02.2003
- Местоположение: Сoфия
- Кара: '99 530dА Touring
Аз преди точно една година реших да зачиста тапицерията на тавана. Пробвах с меглио и кърпа само н шибидаха и преди около месец квадрата на шибидаха съвсем се свлече... 

- Бибо
- Emotionally Unstable
-
- Мнения: 1204
- Регистриран на: 22.02.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Convertible
.....не се занимавай с глупости........или си карай с този таван (макар и мръсен) или го претапицирай (около 100лв -труд и материали) , всички е36-ци са заводско с тая "екстра"-"падащ " таван и "ветреещи" се тапицерии на корите (на вратите)
п.п. не се заяждам - просто съвет от патил
п.п. не се заяждам - просто съвет от патил


.
проклетия таван
хаха поне някои да каже къде да го сменим. моят е бил бял преди явно или мнгоо светъл но сега е на задник станал и направо.... не мога да го трая/
- b0k0
- селянина с колелото
-
- Мнения: 316
- Регистриран на: 14.08.2006
- Местоположение: В колата Град: Враца/София
- Пол: Мъж
- Кара: тролей
- Мечтае да кара: влак
На седана си ми беше много запазен тавана.. ама сега на купето... стаааааад
и затова го претапицирах.. цената не е като да го почистиш ама тоя нямаше накъде 
02' BMW E39 530d
96' BMW E36 316i coupe
95' Mercedes-Benz W202 C220
94' LADA 2104 (Червения лебед)
93' BMW E36 316i




БМВ във Facebook | www.kUkUrUkU.eU
96' BMW E36 316i coupe
95' Mercedes-Benz W202 C220
94' LADA 2104 (Червения лебед)
93' BMW E36 316i




БМВ във Facebook | www.kUkUrUkU.eU- paco_sf
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 261
- Регистриран на: 22.02.2007
- Местоположение: Drujba City
- Пол: Мъж
- Кара: E36 318IA Cabrio
Същия проблем - провиснал и почернял таван. Решението беше претапициране на целия и ми излезна точно 110 кинта с 4-те колонки, последва чистене на сенниците и дръжките на тавана и сега е като ново сичко. Иначе преди беше доста дразнещо само ми опираше в главата да не говорим като си направа косата. 
35 мнения
• Страница 1 от 3 • 1, 2, 3
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани


