Още няколко въпросчета за новата ми придобивка
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
18 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Още няколко въпросчета за новата ми придобивка
Защо като стискам маркучите на охладителната система и се чува металическо звънтене?
Откаде мога да си намеря болтчета за таблото че някой ми липсват?
Откъде да си взема щипки за вратите да ги постегна?
Как да поставя кушка на фара, чиито държач липсва със силикон ли да я лепна или?
Благодаря предварително!
Откаде мога да си намеря болтчета за таблото че някой ми липсват?
Откъде да си взема щипки за вратите да ги постегна?
Как да поставя кушка на фара, чиито държач липсва със силикон ли да я лепна или?
Благодаря предварително!
Последна промяна mihal на 02 Юни 2008, 8:24, променена общо 2 пъти
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
Всичко това можеш да си го вземеш от дилъра на БМВ във Варна.
http://bg.bmw-dealernetwork.com/_varnacars/
Колкото и да е странно,повечето неща,които изброи струват стотинки.
Намираш часта по номер тук
www.realoem.com
и проверяваш цената тук
http://darucar.bg/part_inquiry_client.php
http://bg.bmw-dealernetwork.com/_varnacars/
Колкото и да е странно,повечето неща,които изброи струват стотинки.
Намираш часта по номер тук
и проверяваш цената тук
- kiko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2501
- Регистриран на: 23.06.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: сребърна звезда
- Мечтае да кара: RAUH
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Аватара да ми е последната грижа
Толкова неща имам да правя по колата за да стане идеална....
Абе ако отида в магазина на БМВ и им искам винтчета няма ли да ми се смеят
А между другото това с маркучите сериозно ме притеснява!
Абе ако отида в магазина на БМВ и им искам винтчета няма ли да ми се смеят
А между другото това с маркучите сериозно ме притеснява!
Последна промяна mihal на 02 Юни 2008, 8:24, променена общо 1 път
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
Правиш си списък на частите,които ти трябват,носиш им номерата и те
ти ги дават или ги поръчват и си ги взимаш след 3 дни.Въобще не ги
интересува какво поръчваш.Купувал съм неща за по 30 ст. и няма проблем.
ти ги дават или ги поръчват и си ги взимаш след 3 дни.Въобще не ги
интересува какво поръчваш.Купувал съм неща за по 30 ст. и няма проблем.
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
Ти гледаш в сайта на Дарукар.Във Варна карс може и да има.Но ако
ги няма ги доставят до 3 работни дни и ти се обаждат да отидеш да си
ги вземеш.
ги няма ги доставят до 3 работни дни и ти се обаждат да отидеш да си
ги вземеш.
- cucko
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1688
- Регистриран на: 19.02.2008
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
- Кара: E39 530d touring
bmwdriver написа:Ти гледаш в сайта на Дарукар.Във Варна карс може и да има.Но ако
ги няма ги доставят до 3 работни дни и ти се обаждат да отидеш да си
ги вземеш.
Има още много уроци да учи момчето!
Това не е като да кара опел ако предишната му кола е била като на аватара!В БМВ няма нищо общо-всичко е различно..само да има предвид да не си
Все пак за мен е направил правилния избор-БМВ
- D3BEP
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2776
- Регистриран на: 26.06.2007
- Местоположение: На вятърните мелници
Oт къде се чува това металическо звънтене? Откъм радиатора ли?
Виж ги в работен режим да не се издуват. Иначе това звънтене може да значи много работи, не знам. Уточни го от къде е, според мен е някоя дреболия, нещо разхлабено, но ако никой не се сети единственият шанс е да отвориш и да видиш, ако много държиш.
Моите определено не звънтят, само това не ми се е случвало досега и слава богу(да чукна на дърво)
Но мисля, че ако е само това не е чак такава болка.
По - скоро фактът ,че имаш звук говори - да не би да изпуска отнякъде въздух? Да не би да прави самообезвъздушаване някакво?
Ше рече да няма пробив във системата...
Виж ги в работен режим да не се издуват. Иначе това звънтене може да значи много работи, не знам. Уточни го от къде е, според мен е някоя дреболия, нещо разхлабено, но ако никой не се сети единственият шанс е да отвориш и да видиш, ако много държиш.
Моите определено не звънтят, само това не ми се е случвало досега и слава богу(да чукна на дърво)
По - скоро фактът ,че имаш звук говори - да не би да изпуска отнякъде въздух? Да не би да прави самообезвъздушаване някакво?
Ше рече да няма пробив във системата...
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Още нещо изникна свързано с климатроника... Значи ситуацията е следната: по ВИН-а ми дава че няма климатик, а в колата ми има неработещ такъв без ремък собственика каза че му е разбит лагера, и циркулацията на въздуха в купето не работи. Как да го разбирам това?
mihal написа:Още нещо изникна свързано с климатроника... Значи ситуацията е следната: по ВИН-а ми дава че няма климатик, а в колата ми има неработещ такъв без ремък собственика каза че му е разбит лагера, и циркулацията на въздуха в купето не работи. Как да го разбирам това?
ами ако вярваш на собственика го разбираи така:
От завода е излязла без клима, след което някой и е присадил такава, след което се е разбил лагер и циркулацията е спряла да работи, и понеже на собственика не му се е занимавало да я прави (повече) е изскубал ремъка за да не си товари двигателя ненужно
П.с. От къде си си взел БМВто и случайно да е с ударен преден ляв или десен калник? бордо на цвят
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Цвета не е бордо
Другото което съм забелязал че при пуснат климатик (от бутона) се върти лесно шайбата.
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Каква е разликата между тези щипки за вратата?:
14 CLIP NATUR ? 51411973500 $0.33
14 CLAMP ? 51438189313 $0.39
14 CLIP NATUR ? 51411973500 $0.33
14 CLAMP ? 51438189313 $0.39
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
18 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани



