Правилно поставяне на дългия шарнир?
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
3 мнения
• Страница 1 от 1
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
Правилно поставяне на дългия шарнир?
Как е правилно да се постави дългият шарнир. Вчера бях на сервиз и майсторът ми ги постави по този начин:
Нещо съмнително ми се стори питах го що така той почна да ми мрънка простотии, хем колегите му го бяха предупредили че е важно как се поставя.
Аз си мисля че трябва да е така:
Поправете ме ако греша. Така поставен ще се разбие ли по бързо шарнира?
Нещо съмнително ми се стори питах го що така той почна да ми мрънка простотии, хем колегите му го бяха предупредили че е важно как се поставя.
Аз си мисля че трябва да е така:
Поправете ме ако греша. Така поставен ще се разбие ли по бързо шарнира?
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
По скоро е 30-40гр. Аз затова не искам да ходя по майстори, трябва да им седя на главата докат работят а като им кажа нещо се обиждат.
Ши ти *** и майсторите селски! Акъл на две магарета сламата да раздели няма само знай да маа с чука!
Ши ти *** и майсторите селски! Акъл на две магарета сламата да раздели няма само знай да маа с чука!
3 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
