Разглобяване на М огледала?
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
13 мнения
• Страница 1 от 1
- BMW E34 520i Vanus
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 75
- Регистриран на: 16.02.2010
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E39 530i
- Детайли за колата: BMW E39 530i `03
BMW E34 520i `95
BMW E34 520i Touring `95
Разглобяване на М огледала?
Здравейте, имам М огледала за Е36 (оригинални) и се налага да се пребоядисват. Въпроса е как да ги разглобя на части без да ги потроша!
Искам са сваля стъклата, както и да отделя корпуса на огледалото от триъгълната част (фланеца или и аз незнам как точно се нарича).
Благодаря предварително за отговорите, вярвам че темата ще е полезна!
Искам са сваля стъклата, както и да отделя корпуса на огледалото от триъгълната част (фланеца или и аз незнам как точно се нарича).
Благодаря предварително за отговорите, вярвам че темата ще е полезна!

БЕНЗИН В КРЪВТА
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
- vaykisss
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 252
- Регистриран на: 18.11.2009
- Местоположение: Майна таун
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact,96'индивидуъл
- Мечтае да кара: 6 serries
- Детайли за колата: монреалблауууу
- BMW E34 520i Vanus
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 75
- Регистриран на: 16.02.2010
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E39 530i
- Детайли за колата: BMW E39 530i `03
BMW E34 520i `95
BMW E34 520i Touring `95
Re: Разглобяване на М огледала?
Разбрах как да сваля стъклата на огледалата
. Не разбрах обаче как да разкача двете части една от друга?
БЕНЗИН В КРЪВТА
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
- vaykisss
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 252
- Регистриран на: 18.11.2009
- Местоположение: Майна таун
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact,96'индивидуъл
- Мечтае да кара: 6 serries
- Детайли за колата: монреалблауууу
Re: Разглобяване на М огледала?
viewtopic.php?f=8&t=188478
ето я темата колега нагледна със снимки
ето я темата колега нагледна със снимки
- BMW E34 520i Vanus
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 75
- Регистриран на: 16.02.2010
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E39 530i
- Детайли за колата: BMW E39 530i `03
BMW E34 520i `95
BMW E34 520i Touring `95
Re: Разглобяване на М огледала?
Точно тази четох и вътре няма отговор на това което питам 
БЕНЗИН В КРЪВТА
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
- vaykisss
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 252
- Регистриран на: 18.11.2009
- Местоположение: Майна таун
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact,96'индивидуъл
- Мечтае да кара: 6 serries
- Детайли за колата: монреалблауууу
Re: Разглобяване на М огледала?
BMW E34 520i Vanus написа:Здравейте, имам М огледала за Е36 (оригинални) и се налага да се пребоядисват. Въпроса е как да ги разглобя на части без да ги потроша!
Искам са сваля стъклата, както и да отделя корпуса на огледалото от триъгълната част (фланеца или и аз незнам как точно се нарича).
Благодаря предварително за отговорите, вярвам че темата ще е полезна!
мисля ,че питаш как се свалят стъклата
,а от темата става ясно как се свалят стъклата,като свалиш стъклата в самите огледала има механизъм за ел, и за подгрев,има снимки как се сваля машинката от корпусите на огледалата (които ти искаш да боядисаш),като свалиш машинката ще видиш как се свалят корпусите на м-огледалата от адаптерите (''триъгълната част'')пиниза е да им свалиш стъклата колегата е посочил много подробно всяка стъпка на разглабянето,кое точно не ти е ясно
просто махни стъклата внимателно друго освен тях няма какво да потрошиш има отговори на всичките ти въпроси
- driftxtreme
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 90
- Регистриран на: 16.12.2008
- Кара: e30 & e36
Re: Разглобяване на М огледала?
да не питаш как се сваля адаптера от огледалото.
ако е това,хванати са с ябълки,просто дърпаш и трябва да излезе.
Един път без да искам бутнах огледалото и се откачи от адаптера,
излизат лесно
ако е това,хванати са с ябълки,просто дърпаш и трябва да излезе.
Един път без да искам бутнах огледалото и се откачи от адаптера,
излизат лесно
- delas_328
- ентусиаст
-
- Мнения: 1044
- Регистриран на: 27.08.2009
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: 24 Клапанова гад!!!
- Мечтае да кара: М3 Е36 3.2
Re: Разглобяване на М огледала?
Колегата точно това питаше,защо го навикахте така !По-добре известен пияч, отколкото анонимен алкохолик!
- BMW E34 520i Vanus
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 75
- Регистриран на: 16.02.2010
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E39 530i
- Детайли за колата: BMW E39 530i `03
BMW E34 520i `95
BMW E34 520i Touring `95
Re: Разглобяване на М огледала?
Мерси колеги! Отговора на колегата driftxtreme беше това за което питах
Явна просто трябва да се прекръстя
и да пробвам да ги разкача като дърпам двете части една от друга.
Явна просто трябва да се прекръстя БЕНЗИН В КРЪВТА
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
- vaykisss
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 252
- Регистриран на: 18.11.2009
- Местоположение: Майна таун
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact,96'индивидуъл
- Мечтае да кара: 6 serries
- Детайли за колата: монреалблауууу
Re: Разглобяване на М огледала?
BMW E34 520i Vanus написа:Мерси колеги! Отговора на колегата driftxtreme беше това за което питахЯвна просто трябва да се прекръстя
и да пробвам да ги разкача като дърпам двете части една от друга.
аз затова се учудих ,че си успял да свалиш стъкълцата,и се притесняваш за корпусите
имам 1 едно оригинално ама не е при мен(в гаража на селото ми е) иначе бях готов да ти направя клипче ,ама щом си се справил начи всичко е
- BMW E34 520i Vanus
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 75
- Регистриран на: 16.02.2010
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E39 530i
- Детайли за колата: BMW E39 530i `03
BMW E34 520i `95
BMW E34 520i Touring `95
Re: Разглобяване на М огледала?
Колега ти клип направи, вярвам ще е от полза, а за справянето още не съм ги зачекнал, така че все още нищо не се знае БЕНЗИН В КРЪВТА
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
Racing is life,everything else what happens before or after ,is just waiting...
- vaykisss
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 252
- Регистриран на: 18.11.2009
- Местоположение: Майна таун
- Пол: Мъж
- Кара: e36 compact,96'индивидуъл
- Мечтае да кара: 6 serries
- Детайли за колата: монреалблауууу
Re: Разглобяване на М огледала?
до събота ако не си приготвил за боя ще ти цъкна нямаш дерт
,на мойта сега са пунтажни(тях не съм ги разглобявал ама тряаа щото са черни а колата ми е синя ама аз виках на пролет да боядисвам
,че ся зимата нали знаиш
,някое може да осиротее в тея студове и ледове)ако си от Пловдив ще ти помогна лично
,на мойта сега са пунтажни(тях не съм ги разглобявал ама тряаа щото са черни а колата ми е синя ама аз виках на пролет да боядисвам - Киров
- Пловдивски Джигит
-
- Мнения: 735
- Регистриран на: 14.02.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Е38 728 IA
Re: Разглобяване на М огледала?
Колега, няма да стане само с дърпане, щте иска лекичко да мушнеш отверката между огледалото и адаптера защото за много здраво хванати и не се разделят лесно, поне мойте са така

13 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
