колата не вдига повече от 20км...
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
8 мнения
• Страница 1 от 1
колата не вдига повече от 20км...
Здравейте, карам едно 316i на бензин. Всичко беше наред преди да изляза от София.Навръщане колата почна да губи обороти на наклони и баири и на 30-я км на магистралата вече вървеше едва-едва с 20км, при това се чува някакво тракане от мотора. На 2-ра върви, но на 3-4-та превключа ли, оборотите веднага падат и колата гасне. При натиснат до край педал на газта нищо не се случва все едно не съм го натиснал Стигнах до първия сервиз и я оставих там, но не искам да чакам присъдата. Та затова реших да ви попитам, знае ли някой какъв може да е проблема?
- PNR
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 785
- Регистриран на: 23.09.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: BMW e36 318is COUPE M42
да не работиш на един или макс на 2 цилиндара как работи мотора гасне ли като я оставиш на ендо место като и подадеш газ на празни обороти изрязва ли се или се чуди кабели на свеши самите свещи ...
- BT9028BA
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2253
- Регистриран на: 22.01.2007
- Местоположение: В.Търново
- Пол: Мъж
- Кара: ...don`t drive fast, just fly low
- Мечтае да кара: E36 M3
- dinkomg
- ентусиаст
-
- Мнения: 941
- Регистриран на: 17.11.2008
- Местоположение: Стара Загора
- Пол: Мъж
- Кара: Семейното комби
- Мечтае да кара: M5 touring
- BiTurbo
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1654
- Регистриран на: 7.06.2003
- Местоположение: PB/HD
- Пол: Мъж
- Кара: '04 BMW 330i // '96 BMW 320i
- Мечтае да кара: '96 BMW M3
8 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани




