Нови фарове...Какви?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1521
Регистриран на: 23.12.2006
Местоположение: Казанлък

Нови фарове...Какви?

Мнение от Nightmare » 30 Ное 2008, 13:49

Привет колеги,
препоръчайте фарове за мойта ТДС-ка.Доста поизгоряха и пожълтяха и не осветяват както преди :confused:
Нещо немога да намеря из интернет прилични.Търся обикновенни,без ейнджъл айс и ксенони и тн...Бях намерил на едно място по 138лв на фар но сега немога да намеря сайта.Препоръчайте нещо :?:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12080
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Мнение от bum_bum » 30 Ное 2008, 14:43

обикновено депо май по 160лв бяха броя
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 415
Регистриран на: 25.07.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 92,318 sedan

Мнение от BorisMW » 30 Ное 2008, 15:51

Максимум 120лв за Депо,ако ще даваш,на мойта ги смених-240лв.Имай в предвид,че и моите са без ксенон и разни други и е възможно да ти изглеждат че светят по слабо в сравнение с Боша и то си е така.
Нищо не е свършило докато не свърши!
http://www.youtube.com/watch?v=hcvQxaUClNw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1521
Регистриран на: 23.12.2006
Местоположение: Казанлък

Мнение от Nightmare » 30 Ное 2008, 16:10

А някъде из интернет оферта за Депо-то?
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от nParMaTuK » 30 Ное 2008, 16:35

По-добро от ЗКВ с лупа няма, нищо че не е нов.
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 18.05.2008
Местоположение: Банско!
Пол: Мъж
Кара: Само компоти:)

Мнение от santo_bansko » 30 Ное 2008, 18:06

nParMaTuK написа:По-добро от ЗКВ с лупа няма, нищо че не е нов.



Що бе колега HELLA бес лупа също са много добри!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от nParMaTuK » 30 Ное 2008, 18:41

Ами голям минус са им пластмасовите стъкла. Разглобявал съм Хела, ЗКВ, Бош и Инпро. ЗКВ-то изглежда най истинско отвътре.
Иначе Инпрото е точно копие на ЗКВ и в момента съм със Инпро със рефлектори от ЗКВ, много добре светят, само че съм със пластмасовите стъкла на Инпрото, заради пустите Геле очи :mhihi:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 850
Регистриран на: 18.05.2008
Местоположение: Банско!
Пол: Мъж
Кара: Само компоти:)

Мнение от santo_bansko » 30 Ное 2008, 18:59

nParMaTuK написа:Ами голям минус са им пластмасовите стъкла. Разглобявал съм Хела, ЗКВ, Бош и Инпро. ЗКВ-то изглежда най истинско отвътре.
Иначе Инпрото е точно копие на ЗКВ и в момента съм със Инпро със рефлектори от ЗКВ, много добре светят, само че съм със пластмасовите стъкла на Инпрото, заради пустите Геле очи :mhihi:



Ми,аз съм с компакт и на него са HELLA без лупа(и стъклото си е стъклено не пласмасово) и мога да ти кажа,че светят повече от боша :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 524
Регистриран на: 18.01.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж

Мнение от nParMaTuK » 30 Ное 2008, 19:02

Може колега :yes: , това е което аз съм разглобявал и тва са ми съответно впечатленията :D
П.С. Всичкото афтър маркет е компромис дори и Инпро-то дето си е една торба пари :mhihi:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 286
Регистриран на: 10.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36, E87, F25

Мнение от xts » 30 Ное 2008, 19:56

Nightmare написа:А някъде из интернет оферта за Депо-то?
Аз се сещам за тук, но сигурно има и по-добри оферти:
http://drive.bg/index.php?ModelId=605&cPath=5_138

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 29.08.2006
Местоположение: Горно Уйно
Пол: Мъж
Кара: сивушка на нафта

Мнение от Zapa » 30 Ное 2008, 21:00

Като за начало си смени крушките на фаровете, ще се очудиш какъв ефект имат едни нови крушки, поне при мен беше така. Фаровете ми жълтееха и бях чувал и чел че е от годините вече, прегарят и т.н. Наскоро ми изгоря едната крушка, смениш и двете и ......о чудо 8) светнаха си с чудесна бяла светлина
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 582
Регистриран на: 7.09.2006
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: се на жена си
Мечтае да кара: нещо с шест дросела

Мнение от mladfen » 30 Ное 2008, 21:37

http://www.avtosklad.bg/12/Фарове/3/BMW/10303/BMW-3+E36.html

Може само стъклата да си смениш срещу 66лв. на фар
След повече секс се чувстваш далеч по-добре, отколкото след повече алкохол!!!


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 30 Ное 2008, 22:22

Бе я си купи едно ин-про и си свиркай...търси такова,което да е с крушки Н6 на ринговете,че има и едни дето са със крушки като на пепелниците :mhihi:
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

Потребител
Аватар
Мнения: 11
Регистриран на: 3.05.2008

Мнение от tapata77 » 01 Дек 2008, 12:10

Стъклата от 66 лв вече ги няма... Имаше преди време промоцийка на целите фарове от колегата Stefanta по 105 лв Депо с лупа/100 лв без лупа.
Последна промяна tapata77 на 02 Дек 2008, 9:13, променена общо 1 път

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12860
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Нови фарове...Какви?

Мнение от vld » 01 Дек 2008, 18:02

Nightmare написа:Привет колеги,
препоръчайте фарове за мойта ТДС-ка.Доста поизгоряха и пожълтяха и не осветяват както преди :confused:
Нещо немога да намеря из интернет прилични.Търся обикновенни,без ейнджъл айс и ксенони и тн...Бях намерил на едно място по 138лв на фар но сега немога да намеря сайта.Препоръчайте нещо :?:

ЗКВ или БОШ с лупи макар и втора ръка ;)
Депото нещо не свети читаво ;)
Изображение

Следваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook