Скорости Е36 - КЛЮЧ
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
7 мнения
• Страница 1 от 1
- ///MapTo
-
-
- Мнения: 5133
- Регистриран на: 15.05.2003
- Местоположение: Herefordshire,Ledbury
- Пол: Мъж
- Кара: акцизни М-паркети от острова
- Мечтае да кара: много неща
Скорости Е36 - КЛЮЧ
Трябва ми някой,който ще може да ми удари едно рамо по нощите,че ми се откачи скоростния лост...предполагам,че зегерката е излетяла някъде,защото буквално се откачи от пръчката и нито една скорост не влиза...не съм вързан в ръцете,но съм адски ограничен с времето и ще мога евентуално след 00ч да легна под нея,а в момента нямам втора кола за да отида до някой от скраперите на форума да купя нужните неща...Ще си платя за услугата,просто съм в безизходица..колата се намира в младост 1 на бул.Йерусалим
Последна промяна ///MapTo на 13 Ное 2008, 22:19, променена общо 1 път
- ///MapTo
-
-
- Мнения: 5133
- Регистриран на: 15.05.2003
- Местоположение: Herefordshire,Ledbury
- Пол: Мъж
- Кара: акцизни М-паркети от острова
- Мечтае да кара: много неща
Става въпрос за тази вечер,тъй като без кола съм за никъде,а в момента нито семейството ми е в София,нито близките...целия ден ми е тръгнал наопаки и това беше просто финиша,мерси все пак,оценям жеста
- bigmurzi
- драфтаджия
-
- Мнения: 2793
- Регистриран на: 9.04.2006
- Местоположение: София
- Кара: '93 316ix Touring
- Мечтае да кара: далеч
- Детайли за колата: Хубавица =)
Нали каза, че ми имаш телефона
Ако мога да съм полезен, поне съм наблизо
Ако мога да съм полезен, поне съм наблизо


Е30 на десен завой бензин НЯМА!
ей сега идвам
p.s. малко по-късно ще е начи
p.s. малко по-късно ще е начи

Последна промяна b00st на 13 Ное 2008, 0:33, променена общо 1 път
- plradev
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2377
- Регистриран на: 10.04.2008
- Местоположение: СА
- Кара: м си...
Късно виждам темата,ама все пак ако имате нужда от нещо съм насреща.До 10мин мога да бъда на мястото... 


- ///MapTo
-
-
- Мнения: 5133
- Регистриран на: 15.05.2003
- Местоположение: Herefordshire,Ledbury
- Пол: Мъж
- Кара: акцизни М-паркети от острова
- Мечтае да кара: много неща
7 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

