Запитване за аларма

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори


Аватар
Мнения: 1079
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Бързо
Мечтае да кара: М3 Е92

Запитване за аларма

Мнение от ludia » 31 Окт 2008, 20:29

Имам оригинална аларма но тя само заключва вратите и ги отлкючва.
При нарушаване на покоя на колата и при включена аларма не издава звук понеже няма говоритор.Знаете ли кои може да ми преправи оригиналната аларма на колата да започне да издава звук ако се наруши покоя на колата? Благодаря предварително.
Изображение
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!


http://clip4e.com/play.php?id=45143


Аватар
Мнения: 159
Регистриран на: 17.10.2008
Местоположение: Перник

Мнение от kabalo » 01 Ное 2008, 1:51

ми всеки алармаджия би трябвало да може да ти свърши работа

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 386
Регистриран на: 2.08.2008

Мнение от bmw 318 is » 01 Ное 2008, 18:33

незнам колега ама според ме си сложи една нова аларма и не се занимаваи с глупости :mhihi: успех :bchug:

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 8.01.2008
Местоположение: София

Мнение от ViLaS » 01 Ное 2008, 18:37

0888529024 - търсиш Краси и го разпитваш! Върши идеална работа!
0878623717 - Всякакви строителни ремонти!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 29.08.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е36 318ti
Мечтае да кара: BMW M3 G-Power Hurricane

Мнение от MasterRalf » 29 Ное 2008, 23:24

ViLaS написа:0888529024 - търсиш Краси и го разпитваш! Върши идеална работа!

Послушах те и останах много доволен и като цена и като време за правене и като качество - всичко е на 6. Успя да върже всичко за около 2 1/2 часа. (намира се в Надежда 4, далечко е, но си заслужава)
Никоя война не е свещена!
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 8.01.2008
Местоположение: София

Мнение от ViLaS » 01 Дек 2008, 1:45

хахаха - далече ли?!? На мен ми е близко! :mhihi: Радвам се че помогнах!
0878623717 - Всякакви строителни ремонти!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook