Запитване за аларма
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
6 мнения
• Страница 1 от 1
- ludia
-
-
- Мнения: 1079
- Регистриран на: 6.05.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Бързо
- Мечтае да кара: М3 Е92
Запитване за аларма
Имам оригинална аларма но тя само заключва вратите и ги отлкючва.
При нарушаване на покоя на колата и при включена аларма не издава звук понеже няма говоритор.Знаете ли кои може да ми преправи оригиналната аларма на колата да започне да издава звук ако се наруши покоя на колата? Благодаря предварително.
При нарушаване на покоя на колата и при включена аларма не издава звук понеже няма говоритор.Знаете ли кои може да ми преправи оригиналната аларма на колата да започне да издава звук ако се наруши покоя на колата? Благодаря предварително.
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
http://clip4e.com/play.php?id=45143
- MasterRalf
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 120
- Регистриран на: 29.08.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Е36 318ti
- Мечтае да кара: BMW M3 G-Power Hurricane
ViLaS написа:0888529024 - търсиш Краси и го разпитваш! Върши идеална работа!
Послушах те и останах много доволен и като цена и като време за правене и като качество - всичко е на 6. Успя да върже всичко за около 2 1/2 часа. (намира се в Надежда 4, далечко е, но си заслужава)
Никоя война не е свещена!
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.
Храбрите не живеят вечно, но предпазливите въобще не живеят.
6 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
