Малко Help-че
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
3 мнения
• Страница 1 от 1
- bojidar lukanov
- Потребител
-
- Мнения: 49
- Регистриран на: 26.02.2008
- Местоположение: София
Малко Help-че
Колеги ,някой може ли да ми каже как мога да махна осатъка от лепенката под баджа 318 i.Махнах пластмасата,но под нея се оказа почти невъзможно да отстраня остатъка без да нараскам боята
((( Хелп ,че не ми се дават после 130лв за пастиране
))
BMW...BMW...BMW - Какво друго му трябва на човек...
- fedoracore
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1573
- Регистриран на: 30.10.2007
- Местоположение: Столицата
- Пол: Мъж
- mihal
- ентусиаст
-
- Мнения: 1319
- Регистриран на: 11.04.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: E39 520i tour. 2001|K81 F850GS 2018
що ве емблемата 318и сваля от конете и аз да съм и аз ще я махна
с кореселин няма ли да стане? но ако не си металик ще повреди боята
с кореселин няма ли да стане? но ако не си металик ще повреди боята

3 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
