За ТАБЛОТО :)
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
6 мнения
• Страница 1 от 1
За ТАБЛОТО :)
Колеги имам един приятел с 316 Е 36 на което вместо оборотомер има часовник на таблото и иска да знае дали може да си сложи табло с оборотомер дали ще има някакав проблем? Благодаря предварително 
- Garribaldi
- ентусиаст
-
- Мнения: 971
- Регистриран на: 17.03.2008
- Местоположение: Тюркистан
- Пол: Мъж
- Кара: 'Е36'
- Мечтае да кара: e92 m3
Колега един приятел си сложи оборотомер на москвича
Разбира се че може да си сложи с оборотомер но няма да е просто да го смени таблото и да бачка оборотомера

- BOOKER
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 218
- Регистриран на: 27.02.2008
- Местоположение: Сливен
- Пол: Мъж
- Детайли за колата: BMW Е36 318 М40
Е36 325 М50
Е30 320 М50
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
Колега да сменя смело,аз преди седмица направих тази интервенция,и всичко е наред.Бачка си и оборотомера и разходомера.и става само със смяната на таблото,бучиш буксите и всичко тръгва,после може само да си занули маслото.Успех.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
Кво стана колега,радваш ли се и ти на оборотомера.
Ама сега часовник от къде,на мен взе да ми липсва вече,и май ще мислим за ново барче.
Ама сега часовник от къде,на мен взе да ми липсва вече,и май ще мислим за ново барче.Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
Както казаха колегите по-горе,просто се сменя таблото и всичко ще
тръгне.Само търси табло от 4-цилиндрово Е36,защото иначе няма да показва вярно
тръгне.Само търси табло от 4-цилиндрово Е36,защото иначе няма да показва вярно
6 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

