Много смърди

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 123
Регистриран на: 6.05.2007
Местоположение: sliven
Пол: Мъж
Кара: E60-525, Е46 н46б18А

Много смърди

Мнение от riks » 16 Юли 2008, 17:09

Пичове карам е36 316 М40 в града като карам няма проблем но извън града над 100км. мирише на амоняк направо ще се изтровим генерацията е здрава и като спра колата отвън около нея не мирише на нищо който има мнение нека каже нещо?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 11.06.2008
Пол: Мъж
Кара: М-43Б-18,318i

Мнение от emes691 » 16 Юли 2008, 17:27

Според мен,е от катализатора,но нека и другите да се изкажат.....

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 486
Регистриран на: 21.11.2007

ас

Мнение от nigh7lif3 » 16 Юли 2008, 18:11

Замирише ли като в гр.Стамболийски на развалени яйца, катализатора иска да си ходи... :mhihi:

М3 Пристрастен
Аватар
Мнения: 1272
Регистриран на: 11.04.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: E38 735i

Мнение от Веселин|Василев » 16 Юли 2008, 18:57

И аз моя го усещам от един два дена и ще го клъцна май.
Живота е прекалено кратък за лоша музика, грозни жени, бавни коли и проблемни връзки!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 171
Регистриран на: 6.05.2008
Местоположение: Самоков
Пол: Мъж
Кара: бангия
Мечтае да кара: много кончета под капака

Мнение от slep » 16 Юли 2008, 21:24

И мойта е така ама над 120 И смойте съмнения са за катализатора
Не всичко което лети се яде

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook