Заете ли?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 125
Регистриран на: 29.11.2007
Местоположение: По морето и у нас!
Пол: Мъж
Кара: баба 323ти ,
Детайли за колата: hell rot!

Заете ли?

Мнение от cesico » 16 Юли 2008, 10:22

Колеги имате ли представа какво е това не6то дето е монтирано под смукателнич колектор и в него влизат и излизат гумени марку4ета с вкход пред смукателнич колектор и изход към смукателнич колектор?между тях е това не6теце?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 16 Юли 2008, 10:42

Можеби говориш за стъпковия мотор, който контролира оборотите на празен ход. Едно такова с цилиндрична форма в което влизат два маркуча ;)
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook