Заете ли?
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
2 мнения
• Страница 1 от 1
- cesico
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 125
- Регистриран на: 29.11.2007
- Местоположение: По морето и у нас!
- Пол: Мъж
- Кара: баба 323ти ,
- Детайли за колата: hell rot!
Заете ли?
Колеги имате ли представа какво е това не6то дето е монтирано под смукателнич колектор и в него влизат и излизат гумени марку4ета с вкход пред смукателнич колектор и изход към смукателнич колектор?между тях е това не6теце?
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
Можеби говориш за стъпковия мотор, който контролира оборотите на празен ход. Едно такова с цилиндрична форма в което влизат два маркуча 
2 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
- малолитражка