ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
6 мнения
• Страница 1 от 1
ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ
ИМАМ 316 КОМПАКТ 94Г ПОЛУЧИХ ЕДИН ШУМ ВЪВ ДВИГАТЕЛА СЕГА ВСИЧКО МИ Е РАЗГЛОБЕНО И ВСИЧКО Е ЗДРАВО ПОНЕ НА ПРЪВ ПОГЛЕД НЯКОИ ИМАЛ ЛИ Е ТАКАВ ПРОБЛЕМ ТРАКА ТОЧНО КАТО МЕРЦЕДЕС ДИЗЕЛ ДАИТЕ НЯКАКАВ АКЪЛ
- ned_gm28
- ентусиаст
-
- Мнения: 914
- Регистриран на: 18.06.2008
- Местоположение: Габрово
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E39 520 I Touring
- Детайли за колата: 2.2 i ; 170 PS ; 09.2003
Колега не мога да кажа нищо със сигурност,още по-малко така от разстояние,но знам със сигурност,че ако вкараш съчма в ауспуха на кола,трака и чука страхотно и не можеш да разбереш точно от къде идва!Сякъш идва точно от самият двигател.
Разглабяш двигателя,виждаш че всичко е наред,събираш си го обратно и пак тъй си чука!
Т`ва го правиш на когото имаш зъб и после само стой и гледай отстрани.....
- Nikito_nn
- ентусиаст
-
- Мнения: 1384
- Регистриран на: 17.01.2008
- Местоположение: Варна
- Пол: Мъж
- Кара: му се с шпер
- someone
- сбъркал колата, но не и форума
-
- Мнения: 1494
- Регистриран на: 25.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: е70
Преди време и при мен се беше появил подобен проблем. Бяха ми казали в началото, че най-вероятно е от повдигачи на клапаните. Обаче се оказа една от ролките на ремъка. Тракаше точно така както ти описваш.
:)
направо си е задължително 
е30ките са си продали душата на дявола, за да не остареят никога! Всички се страхуват от времето, а времето се страхува от Е30ките
Trust me anything you can do, I can do better than you !!!
Trust me anything you can do, I can do better than you !!!
6 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
- малолитражка