ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 15.07.2008

ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ

Мнение от kastaviva » 15 Юли 2008, 20:14

ИМАМ 316 КОМПАКТ 94Г ПОЛУЧИХ ЕДИН ШУМ ВЪВ ДВИГАТЕЛА СЕГА ВСИЧКО МИ Е РАЗГЛОБЕНО И ВСИЧКО Е ЗДРАВО ПОНЕ НА ПРЪВ ПОГЛЕД НЯКОИ ИМАЛ ЛИ Е ТАКАВ ПРОБЛЕМ ТРАКА ТОЧНО КАТО МЕРЦЕДЕС ДИЗЕЛ ДАИТЕ НЯКАКАВ АКЪЛ

ентусиаст
Аватар
Мнения: 914
Регистриран на: 18.06.2008
Местоположение: Габрово
Пол: Мъж
Кара: BMW E39 520 I Touring
Детайли за колата: 2.2 i ; 170 PS ; 09.2003

Мнение от ned_gm28 » 15 Юли 2008, 20:43

Колега не мога да кажа нищо със сигурност,още по-малко така от разстояние,но знам със сигурност,че ако вкараш съчма в ауспуха на кола,трака и чука страхотно и не можеш да разбереш точно от къде идва!Сякъш идва точно от самият двигател. :) Разглабяш двигателя,виждаш че всичко е наред,събираш си го обратно и пак тъй си чука! :mhihi: Т`ва го правиш на когото имаш зъб и после само стой и гледай отстрани.....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1384
Регистриран на: 17.01.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: му се с шпер

Мнение от Nikito_nn » 15 Юли 2008, 20:44

Да не е от веригата. Ако трака само на ниските значи е от това :)
BMW - the POWER
Изображение - малолитражка
Изображение - М3
Изображение

сбъркал колата, но не и форума
Аватар
Мнения: 1494
Регистриран на: 25.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е70

Мнение от someone » 15 Юли 2008, 21:38

Преди време и при мен се беше появил подобен проблем. Бяха ми казали в началото, че най-вероятно е от повдигачи на клапаните. Обаче се оказа една от ролките на ремъка. Тракаше точно така както ти описваш.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 15.07.2008

Мнение от kastaviva » 15 Юли 2008, 22:17

НЕЗНАМ ДАЛИ Е ОТ РЕМАЦИТЕ НО КОЛАТА РАБОТИ А НЕ СЕ ЧУВА ОТ РЕМАЦИТЕ А ОТ САМИЯ ДВИГАТЕЛ А ТОВА СТАНА В ДВИЖЕНИЕ А ИМА И НЕЩО ТАКОВА ЧЕ ИМА ЕДИН МОМЕНТ КОГАТО РАБОТИ НОРМАЛНО И КАТО И ПАДНАТ ОБОРОТИТЕ ЗАПОЧВА ДА ТРАКА ТРЯБВА ЛИ ДА СМЕНЯМ ВЕРИГАТА?

Потребител
Аватар
Мнения: 48
Регистриран на: 27.05.2007
Местоположение: plovdiv

:)

Мнение от julian_79 » 15 Юли 2008, 22:41

направо си е задължително :D
е30ките са си продали душата на дявола, за да не остареят никога! Всички се страхуват от времето, а времето се страхува от Е30ките





Trust me anything you can do, I can do better than you !!!

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook