За разликите между М50 и М52 (B20)

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 120
Регистриран на: 8.06.2004
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 19' G31 540i

За разликите между М50 и М52 (B20)

Мнение от HDI » 15 Юли 2008, 10:09

Освен че разликата е в капачката за маслото,и че на едната блока е алуминиев,кои са другите разлики ? Има ли несъвместими части и ако да,кои са те ? Интересува ме най-вече за горивната система.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 15 Юли 2008, 12:41

Общо взето няма съвместими части.
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook