За разликите между М50 и М52 (B20)
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
2 мнения
• Страница 1 от 1
- HDI
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 120
- Регистриран на: 8.06.2004
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 19' G31 540i
За разликите между М50 и М52 (B20)
Освен че разликата е в капачката за маслото,и че на едната блока е алуминиев,кои са другите разлики ? Има ли несъвместими части и ако да,кои са те ? Интересува ме най-вече за горивната система.
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
2 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
