Стартер на м40

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Стартер на м40

Мнение от //M_Power » 14 Юли 2008, 21:11

Значи интересува ме някой сменял ли е стартера и дали има представа от къде мога да намеря ключ "еврейска звезда" не знам точно кой размер е,защото иначе е доста сложно да се свали ;)
Мерси предварително ;)
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 14 Юли 2008, 22:06

Братле имам нужните ключове еврейска звезда, ако си от София удри една жица, 'шата опрай ме.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Мнение от //M_Power » 15 Юли 2008, 3:02

Дай тел да ти звънна ;)
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 9.02.2007

Мнение от milenmladenov » 15 Юли 2008, 7:09

В подписа:
Н. Николов, 0894 391917

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 15 Юли 2008, 10:59

Ееее, телефона ми се вижда, по голям ще го правя тогаз.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 940
Регистриран на: 5.06.2002
Местоположение: София

Мнение от //M_Power » 15 Юли 2008, 17:06

Видях го после че като го писах спях :mhihi: ше ти звънна
Три Бири и Турбото да сссвири
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2855
Регистриран на: 10.01.2008
Местоположение: София
Кара: Хилядолетен сокол

Мнение от NikiNikolov » 15 Юли 2008, 19:35

:mhihi: :mhihi: :winky:

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook