как се казва ...

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 287
Регистриран на: 8.07.2007
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci ZHP
Мечтае да кара: без значение к'во е63

как се казва ...

Мнение от DA HUSTLA » 14 Юли 2008, 14:39

някой знае ли как се казва това пластмасовото нещо дето е ограденото...
двигателя е 1.8 М43... в него влиза маркуча за картерните газове... или евентуално да знае номера му...


Изображение

Изображение
... 'cause pussy is pussy and baby you're pussy for life

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2871
Регистриран на: 11.10.2006
Местоположение: Ruse
Пол: Мъж

Мнение от Le Transporteur » 14 Юли 2008, 14:54

Вентилационен клапан...
тук е парт номера :arrow: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=11&fg=15
Последна промяна Le Transporteur на 15 Юли 2008, 21:27, променена общо 1 път
"Башак": ...еее БМВ караш, а ти е скъпо!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 287
Регистриран на: 8.07.2007
Местоположение: Благоевград
Пол: Мъж
Кара: e46 330ci ZHP
Мечтае да кара: без значение к'во е63

Мнение от DA HUSTLA » 15 Юли 2008, 15:19

:yes: мерси...
... 'cause pussy is pussy and baby you're pussy for life

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook