проблем с прекъсва4а на е36
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
2 мнения
• Страница 1 от 1
проблем с прекъсва4а на е36
здравеите,
карам е36 320 бензин 93та година. в4ера му дадох малко жега на тъпото ми возило(на 3та до прекъсва4) и днес след като мине 3000 оборота на независимо коя предавка и спира да набира, и се 4ува един ужасен съскащо,стържещ звук. на място и без предавка звука го няма и вси4ко си изглежда супер. моля за идеи предварително мерси.
карам е36 320 бензин 93та година. в4ера му дадох малко жега на тъпото ми возило(на 3та до прекъсва4) и днес след като мине 3000 оборота на независимо коя предавка и спира да набира, и се 4ува един ужасен съскащо,стържещ звук. на място и без предавка звука го няма и вси4ко си изглежда супер. моля за идеи предварително мерси.
- 33k
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 389
- Регистриран на: 12.02.2008
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: .....
- Мечтае да кара: X6M
2 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
