проблем с прекъсва4а на е36

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 10
Регистриран на: 27.03.2008
Местоположение: Stuttgart, Germany

проблем с прекъсва4а на е36

Мнение от gogo84 » 13 Юли 2008, 23:50

здравеите,
карам е36 320 бензин 93та година. в4ера му дадох малко жега на тъпото ми возило(на 3та до прекъсва4) и днес след като мине 3000 оборота на независимо коя предавка и спира да набира, и се 4ува един ужасен съскащо,стържещ звук. на място и без предавка звука го няма и вси4ко си изглежда супер. моля за идеи предварително мерси.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 389
Регистриран на: 12.02.2008
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: .....
Мечтае да кара: X6M

Мнение от 33k » 16 Юли 2008, 18:17

:shock: :shock: :shock: и си върви инъче :?:
Изображение

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook