еднакви части при дясна и лява дирекция за Е36
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
4 мнения
• Страница 1 от 1
- obvinqemiq djo
- Потребител
-
- Мнения: 7
- Регистриран на: 24.03.2008
еднакви части при дясна и лява дирекция за Е36
Здравейте,колеги.Въпроса ми е ако имам две коли да речем 320-ки,но едната е с десен волан кои части мога да използвам и сложа в другата и кои ще трябва да идат за старо желязо.примерно мога ли да сложа водна помпа,бензинова помпа,евентуално ЕКУ и т.н 

понякога човек удря греда,ама русото си е русо
- bmwdriver
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 4859
- Регистриран на: 7.02.2003
- Местоположение: София
- Кара: на 1,6 бара
- Мечтае да кара: 911
Ако ми кажеш каква връзка имат водната помпа,бензиновата помпа
и ЕКУ-то с дясната дирекция,ще те почерпя.
Да беше питал за рейка,серво на спирачките или нещо по управлението
и ЕКУ-то с дясната дирекция,ще те почерпя.
Да беше питал за рейка,серво на спирачките или нещо по управлението
- obvinqemiq djo
- Потребител
-
- Мнения: 7
- Регистриран на: 24.03.2008
не питам за тези неща,защото ги знам.но за сажаление искачат и други,примерно фаровете сащо са неизползваеми защото десния и левия светят по различен начин
понякога човек удря греда,ама русото си е русо
- КУНИ
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 444
- Регистриран на: 28.05.2006
- Местоположение: Павликени
- Пол: Мъж
Фаровете имат регулировка за корекция при пребиваване в страни с ляво движение и съответно обратното! Виж упътването на автомобила където е указано начина на корекция - ще се справиш без никакъв проблем с тази манипулация! Та мисълта ми е че фаровете също са идентични....
4 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
