дали е от виското
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
4 мнения
• Страница 1 от 1
- kudo
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 295
- Регистриран на: 24.07.2007
- Местоположение: В.Търново
- Пол: Мъж
- Кара: Х5 3,0D
- Мечтае да кара: МНООООГО ЯКО BMW
дали е от виското
Здравейте колеги!Днес си махнак катализатора и като пробвах колата как е/ малко на ръчка/забелязах,ча стелката на температурата стои на 12, 1-2 като спрях парката на климатика работеше и до 30 сек. спря.Чел сам тук някъде,че когато колата е загряла перката на виското трябва да се върти трудно,а мойта даже си има инерция. Някакви идеи?А ако е от виското колко стува и лесно ли се сменя.
- suravia
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 157
- Регистриран на: 28.08.2007
- Местоположение: русе
- Кара: 325tds
бягай за виско има разлика от това на бензиновите бмвета в даскалов за тдса е 260 а за бензиново е 160лв
при тдса се включва по рано от колкото при бензина
лесно се сменя
при тдса се включва по рано от колкото при бензина
лесно се сменя
Облицовки на сгради с ал.композитни панели(etalbond)

- kudo
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 295
- Регистриран на: 24.07.2007
- Местоположение: В.Търново
- Пол: Мъж
- Кара: Х5 3,0D
- Мечтае да кара: МНООООГО ЯКО BMW
- pistata9889
- ентусиаст
-
- Мнения: 1288
- Регистриран на: 30.03.2008
- Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
- Пол: Мъж
- Кара: Камион колкото читалището...
Както прочетох си изгасил колата и тогава перката на климатика е работила,при спирането на мотора и спира и нормалното охлаждане,и тогава температурата на мотора се покачва с около 10 градуса,и при нормално загрял мотор е нормално в жегите да се вглючи допълнителната перка (на климатика).Пробваи по светофарите като караш включва ли се пак при работещ мотор и ако се включва тогава сменяи виско.Но не забравяи че охладителната система не е само виско а може проблема да е от термостат,помпа,необезвъздушена система и т.н.Така че търси дребното после сменяи "цифрите"
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!
4 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани