корави маркучи 325тдс
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
7 мнения
• Страница 1 от 1
- mitio bawareca
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 51
- Регистриран на: 11.02.2008
- Местоположение: pazardjik
- Кара: e39 528i , e65 745i
корави маркучи 325тдс
колеги ниадои може ли дами каже защо даржи корави маркучите а иначе не загриава грам
- petio_bmw 318is
- ентусиаст
-
- Мнения: 1266
- Регистриран на: 27.04.2008
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: M42 POWER
- suravia
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 157
- Регистриран на: 28.08.2007
- Местоположение: русе
- Кара: 325tds
petio_bmw 318is написа:капачката на радиатора
колега всичките тдси са така,не се шашкаи
Облицовки на сгради с ал.композитни панели(etalbond)

- Vlados
- с две лица
-
- Мнения: 2149
- Регистриран на: 16.02.2008
- Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
- Пол: Мъж
- Кара: на задно предаване
Re: корави маркучи 325тдс
mitio bawareca написа:колеги ниадои може ли дами каже защо даржи корави маркучите а иначе не загриава грам
Да не ти е загряла веднъж, преди известно време...
- vld
- Старши ентусиаст
-
- Мнения: 12860
- Регистриран на: 10.08.2005
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: F11 535d, E84 2.3d
Ако са твърди на камък НЕ е нормално!
Следи си редовно маслото и няма да е зле да идеш да ти замерят антифриза за наличие на газове
Следи си редовно маслото и няма да е зле да идеш да ти замерят антифриза за наличие на газове

- mitio bawareca
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 51
- Регистриран на: 11.02.2008
- Местоположение: pazardjik
- Кара: e39 528i , e65 745i
- petio_bmw 318is
- ентусиаст
-
- Мнения: 1266
- Регистриран на: 27.04.2008
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: M42 POWER
7 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
