М52 ГЛАВА...

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 379
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: sofia

М52 ГЛАВА...

Мнение от GOGY » 13 Юли 2008, 13:41

колеги имам въпрос след ремонта на главата и поставаянето и на колата нормално ли е колата да пуши малко но има пушек вярно е 4е е работила едва 1-2 4аса от както е сглобена но има ли вариант да има некаф проблем или си е нормално ?
jba jbu jbadu jmuc bajuu

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook