М52 ГЛАВА...
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
1 мнение
• Страница 1 от 1
М52 ГЛАВА...
колеги имам въпрос след ремонта на главата и поставаянето и на колата нормално ли е колата да пуши малко но има пушек вярно е 4е е работила едва 1-2 4аса от както е сглобена но има ли вариант да има некаф проблем или си е нормално ?
jba jbu jbadu jmuc bajuu
1 мнение
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани